نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شکوفایی دانشگاه در سایه مدیریت توام با اقتدار و آرامش است

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان گفت: تلاش در راستای اسلامی کردن دانشگاه اولویت سرپرست جدید دانشگاه لرستان باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه لرستان، حجت الاسلام حسینی در آیین تودیع و معارفه رئیس سابق و سرپرست جدید دانشگاه لرستان، افزود: تلاش در راستای اسلامی کردن دانشگاه اولویت سرپرست جدید دانشگاه لرستان باشد.

وی با بیان اینکه مدیریت توام با اقتدار و آرامش زمینه رشد و شکوفایی دانشگاه را فراهم می‌کند، ادامه داد: آرامشی که طی چند سال اخیر بر دانشگاه لرستان حاکم بوده در شرایطی اتفاق افتاده که در نشریات دانشجویی بار‌ها شاهد انتقاد از مسئولان دانشگاهی بوده‌ایم و این بیانگر این بوده که آرامش موجود ناشی از جو سکوت و خفقان نبوده است.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان با ابراز خشنودی از مواضع انقلابی و ارزشی سرپرست جدید دانشگاه لرستان یادآور شد: مواضع انقلابی آقای عزیزی بذر امید را در دانشگاهیان کاشته‌اند و امیدواریم که ایشان به عنوان یک مسلمان معتقد به ارزش‌های اسلام و انقلاب بتواند زمینه پیشرفت دانشگاه را در سایه آرامش فراهم کند.

حسینی با بیان اینکه شعار‌ها و مواضع انقلابی سرپرست جدید دانشگاه لرستان برای ایشان مسئولیت آور است، تصریح کرد: سرپرست جدید دانشگاه لرستان می‌بایست مراقب حساسیت‌های انقلابی و اسلامی مردم ولایتمدار استان باشد؛ چرا که مردم این استان روحیه مذهبی خود را اثبات کرده‌اند.

وی اضافه کرد: از جمله انتظاراتی که از سرپرست جدید دانشگاه لرستان داریم این است که تا مهرماه عملیات احداث مسجد دانشکده کشاورزی این دانشگاه به اتمام برساند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه لرستان در ادامه از رئیس سابق دانشگاه لرستان به عنوان یک بسیجی واقعی نام برد و گفت: مراعات بیت‌المال، رسیدگی شخصی به اسناد مالی، پرهیز از تنگ نظری‌های سیاسی، مقاومت در برابر فشارهای بیرون از دانشگاه، تلاش در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی و پرهیز از تجملگرایی از جمله ویژگی‌های دکتر زمانیان رئیس سابق دانشگاه لرستان بوده است.

حسینی خاطرنشان کرد: پایبندی به باورهای دینی در دانشگاه لرستان را در نمازهای جماعت و همچنین عزاداری‌های ماه محرم می‌توان مشاهده کرد.

وی بیان کرد: برگزاری ده‌ها کرسی آزاداندیشی و همچنین مدیریت خوب این کرسی‌ها بیانگر رشد و بلوغ سیاسی در دانشگاه لرستان است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم