نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شکل گیری زیرساختهای جدید در دانشگاه آزاد اسلامی

نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اردبیل از شکل گیری زیرساختهای جدید در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر رسول خدابخش نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد اردبیل در جمع معاونین پژوهشی دانشگاه های آزاد اسلامی آذربایجان‌غربی، اردبیل و زنجان با اشاره به ایجاد تفکر جدید توسعه در دانشگاه، گفت: دکتر میرزاده و تیم وی در حال ایجاد تفکر و جنبش جدید به منظور بکارگیری تمام توانمندیهای دانشگاه هستند که همه اضلاع دانشگاه در آن درگیرند.

وی افزود : راه حل تمام معضلات دانشگاه کارکرد پژوهشی آن است و راه حل حقیقی ایجاد این جنبش از پژوهش آغاز می شود.

خدابخش تصریح کرد : تقویت نهادهای پژوهشی- ایجاد شرکتهای دانش بنیان و سرمایه گذاری و تغییر نگاه به پژوهش باید در دانشگاه انجام شود.

نماینده تام الاختیار دکتر میرزائی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد : تیم ها و افرادی درقالبهای سازماندهی شده قصد آسیب به زیرساختهای دانشگاه را دارند، اما برنامه های موجود و تیم مدیریتی دکتر میرزاده آنقدر قوی و تصمیم سازند که خللی در رشد دانشگاه پیش نخواهد آمد.

در این جلسه دکتر روحی معاون هماهنگی واحدهای استان اردبیل گفت: ۱۴۰۵ عنوان مقاله ISI، ۵۸۴ طرح پژوهشی درون دانشگاهی و برون دانشگاهی، ۱۰۱ اختراع، ۳۰۰۰ عنوان پایان نامه دفاع شده و ۴۲۷ عنوان مقاله در کنفرانسهای خارجی ارائه شده است. وی گفت تشکیل شورای اقتصاد و سرمایه گذاری استان اردبیل گام جدیدی در تکیه بر منابع غیر شهریه ای است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم