نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شکل گیری حلقه‌های علمی بسیج اساتید دانشگاه‌های لرستان

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد خرم‎آباد گفت: تفکر بسیجی به تفکر غالب کشور تبدیل شده و بدون شک راه حل مشکلات کشور داشتن روحیه و تفکر بسیجی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حمیدرضا زهره‌ای در گردهمایی اساتید بسیجی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان بیان کرد: بسیج اساتید باید در زمینه‌های مختلف بویژه فرهنگی و سیاسی به تبیین موضوعات اساسی انقلاب اسلامی بپردازد.

وی افزود: امروز تفکربسیجی به تفکرغالب کشور تبدیل‌ شده و بدون شک راه حل مشکلات کشور، داشتن روحیه و تفکر بسیجی است.

زهره‎ای گفت: بسیج اساتید استان درسال تحصیلی جدید حساب ویژه‌ای بر روی برگزاری حلقه‌های علمی و صالحین دارد تا بتواند به تولید علم بپردازد.

وی اظهار کرد: خوشبختانه بسیج اساتید در مورد موضوع حلقه‌های علمی توفیقات بسیاری داشته است و با توجه به برنامه‌های اعلام‌شده و تلاش‌های اساتید، حلقه علمی در حال شکل‌گیری است بنابراین تنها تمایز سازمان بسیج اساتید با همه اقشار در همین حلقه‌های علمی است.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه‎های لرستان به برنامه‌های ۹ ماه گذشته بسیج اساتید اشاره کرد و گفت: نشست‌های فرهنگی- بصیرتی درزمینه ماهواره تشکیل و آسیب‌های ناشی از آن برای جامعه و قشر نخبگان بیان شده و پیگیری‌هایی نیز صورت گرفته تا این‌گونه نشست‌ها در دانشگاه‌ها نیز برگزار شود.

وی تصریح کرد: با توجه به خطرات ماهواره و آسیب‌های فضای مجازی لازم است به نحو شایسته‌ای به این‌گونه موضوعات پرداخته شود تا جامعه از آسیب‌هایی که هرروز به‌واسطه فناوری ابزار رسانه‌ای به وجود می‌آید آگاه شود.

زهره‌ای عنوان کرد: بحث پیوست‌نگاری فرهنگی همواره مدنظر مقام معظم رهبری است و براساس این طرح، همراهی فرهنگی می‌بایست در حیطه‌های مختلف ادارات و دستگاه‎ها باشد تا نسبت به هر پروژه‌ای که انجام می‌شود دید فرهنگی داشته باشیم، بنابراین در این راستا سازمان بسیج اساتید کار خود را با برگزاری کارگاه‌هایی درزمینه فرهنگی شروع کرده و در دستگاه‌های مختلف در حال انجام است و پیگیری‌هایی نیز انجام شده تا کارگاه پیوست‌نگاری فرهنگی در لرستان برگزار شود.

وی خاطرنشان کرد: اردوهای بازدید علمی از صنایع دفاعی شهرستان دورود یکی دیگر از برنامه‌های بسیج اساتید بود که در سال جاری برگزار شد.

این استاد دانشگاه گفت: هیئت قرآنی وارث یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بسیج اساتید است که علاوه بر قرائت قرآن، موضوع بحث و تفسیر پیرامون سوره‌های قرآن نیز مطرح می‌شود.

زهره‌ای اظهار کرد: برنامه‌های هفته بسیج در تمامی دانشگاه‌ها با حضور اساتید به‌ صورت منظم و با توجه به آیین‌نامه و طبق برنامه انجام شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم