نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شور و هیجان انجمن‌های علمی در دانشگاه صنعتی اصفهان

عضو انجمن علمی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: وضعیت انجمن‌ها از نظر مالی بهتر شده و دانشگاه هزینه رفت و آمد را برای آنها فراهم می‌کند.

حمید قارایی، در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، با بیان اینکه انجمن علمی دانشکده مواد از سال گذشته نسبت به سال‌های قبل فعال‌تر شده است، اظهارکرد: توانستیم کلاس‌های گوناگون و بازدیدهای مختلفی را در سال گذشته برگزار و نسبت به سال‌های قبل دانشجویان را بیشتر به سمت فعالیت‌های علمی سوق دهیم.

وی با اشاره به نمایندگان انجمن علمی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان در سازمان علمی دانشجویی مواد کشور، افزود: اعضای انجمن علمی مواد بازرس این اتحادیه بوده و متولی مسابقات سراسری همچون عملیات حرارتی، ریخته گری و سرامیک هستند. اعضای انجمن‌های علمی مواد سراسر کشور نیز در این مسابقات شرکت کردند.

عضو انجمن علمی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان ادامه داد: مراسم جانبی همچون روز دانشجو و ۲۲ بهمن با همکاری جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در انجمن علمی برگزار شده است.

قارایی با اشاره به مشکلات انجمن علمی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان در سال‌های گذشته، اضافه کرد: معاون فرهنگی سابق دانشکده مواد اهمیتی به انجمن علمی نمی‌داد و این گونه که معاون فرهنگی فعلی برای انجمن علمی اهمیت قائل است و جلسه برگزار می‌کند، تلاشی نداشت. معاون فرهنگی فعلی همایش‌ها و سمینارها را هر هفته پیگیری می‌کند.

وی با تشریح سایر مشکلات انجمن‌های علمی در سال‌های گذشته، تصریح کرد: هنگامی که قرار بود به سازمان دانشجویی کشور یا سایر شهرها برویم هزینه‌هایی همچون رفت و آمد تنها از طریق درآمد انجمن علمی تامین می‌شد و هیچ کس در این مورد به ما کمک نمی‌کرد. اما امسال از نظر مالی وضع بهتر شده و دانشگاه هزینه رفت و آمد را برای انجمن‌های علمی فراهم می‌کند.

عضو انجمن علمی مواد دانشگاه صنعتی اصفهان اظهار کرد: اکنون اگر به دانشکده مواد سر بزنید شور و هیجان را بین دانشجویان می‌بینید. دانشجویان در مکان انجمن علمی گرد هم می‌آیند و در مورد کلاس‌ها، همایش‌ها و بازدیدها صحبت و مشورت می‌کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم