نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شورای عالی انقلاب فرهنگی در اسلامی کردن دانشگاه‎ها موفق بوده است

رئیس دانشگاه لرستان گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکنون عملکردی خوب و مفید داشته است.

دکتر خسرو عزیزی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: گسترش و نفوذ فرهنگ اسلامی در شئون جامعه و اعتلای فرهنگ عمومی، تقویت انقلاب فرهنگی، تزکیه محیط‎های علمی و دانشگاهی و آموزش و پرورش، نفی افکار و آثار غرب‎زدگی در فرهنگ جامعه، بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص در دانشگاه‎ها و اعتقاد علمی به حفظ، احیاء و معرفی آثار تأثیرگذاری اسلامی و ملی از اهداف شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی با بیان اینکه تاکنون شورای عالی انقلاب فرهنگی عملکردی موفق و مفید داشته است، یادآور شد: البته در بعد علوم انسانی همانطوری که رهبر معظم انقلاب در پیام‎هایی که به وزارت علوم داشتند از لحاظ بعد علوم انسانی نیاز به تجدیدنظر و بررسی وجود دارد.

عزیزی با اشاره به اینکه هنگامی که چارچوب‎ها را نگاه می‎کنیم می‎بینیم که تقریباً دانشگاه‎ها نسبت به قبل از انقلاب، اسلامی‎تر و محیط آنها علمی و تخصصی‎تر شده و به تعهد بهای بیشتری می‎دهند، اظهار کرد: در حال حاضرنیروهای متعهد که التزام عملی به ولایت فقیه و نظام دارند در این دانشگاه‎ها فعالیت دارند و بر عملکرد آنها نظارت کافی است.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: تدوین برنامه‎ها در دانشگاه‎ها از کانال انقلاب فرهنگی می‎گذرد و این امر گام بزرگی در جهت رشد و تعالی جامعه و دانشگاه‎هاست.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم