نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شورای عالی انقلاب فرهنگی در اسلامی کردن دانشگاه‎ها موفق بوده است

رئیس دانشگاه لرستان گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکنون عملکردی خوب و مفید داشته است.

دکتر خسرو عزیزی در گفت‎وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، افزود: گسترش و نفوذ فرهنگ اسلامی در شئون جامعه و اعتلای فرهنگ عمومی، تقویت انقلاب فرهنگی، تزکیه محیط‎های علمی و دانشگاهی و آموزش و پرورش، نفی افکار و آثار غرب‎زدگی در فرهنگ جامعه، بکارگیری نیروهای متعهد و متخصص در دانشگاه‎ها و اعتقاد علمی به حفظ، احیاء و معرفی آثار تأثیرگذاری اسلامی و ملی از اهداف شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

وی با بیان اینکه تاکنون شورای عالی انقلاب فرهنگی عملکردی موفق و مفید داشته است، یادآور شد: البته در بعد علوم انسانی همانطوری که رهبر معظم انقلاب در پیام‎هایی که به وزارت علوم داشتند از لحاظ بعد علوم انسانی نیاز به تجدیدنظر و بررسی وجود دارد.

عزیزی با اشاره به اینکه هنگامی که چارچوب‎ها را نگاه می‎کنیم می‎بینیم که تقریباً دانشگاه‎ها نسبت به قبل از انقلاب، اسلامی‎تر و محیط آنها علمی و تخصصی‎تر شده و به تعهد بهای بیشتری می‎دهند، اظهار کرد: در حال حاضرنیروهای متعهد که التزام عملی به ولایت فقیه و نظام دارند در این دانشگاه‎ها فعالیت دارند و بر عملکرد آنها نظارت کافی است.

رئیس دانشگاه لرستان گفت: تدوین برنامه‎ها در دانشگاه‎ها از کانال انقلاب فرهنگی می‎گذرد و این امر گام بزرگی در جهت رشد و تعالی جامعه و دانشگاه‎هاست.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم