نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شورای‌صنفی چشمان ناظر دانشجویان بر عملکرد دانشگاه است

مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: شورای‌ صنفی چشمان ناظر دانشجویان بر عملکرد دانشگاه است.

مهندس عقیل الوندمنش در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، به برگزاری دومین دوره انتخابات شواری صنفی دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه اشاره کرد و گفت: تشکل‌های صنفی دانشجویی به دلیل اینکه نقش قابل توجهی در فعالیت های هر دانشگاهی دارند، از اهمیت ویژه ای برخوردارهستند.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود که شوراهای صنفی دانشجویان به عنوان چشمان ناظر در دانشگاه، پل ارتباطی موثری بین مسئولین دانشگاه و دانشجویان باشند.

این مقام مسئول در دانشگاه صنعتی کرمانشاه در ادامه خاطرنشان کرد: پس از تجربه موفق تشکیل شورای صنفی در سال گذشته، برای دومین سال متوالی این شورا با هدف ایجاد همدلی در میان دانشجویان و مسؤلان دانشگاه و آشنایی بیشتر آنها با واقعیت‌ها و مشکلات یکدیگر و بهبود وضعیت امور صنفی و رفاهی دانشجویان اقدام به برگزاری مجدد انتخابات و معرفی منتخبین کردیم.

الوندمنش با اشاره به برگزاری انتخابات شورای صنفی رفاهی دانشجویان دانشگاه صنعتی کرمانشاه، افزود: تشکیل شورای صنفی دانشجویان با پیگیری و حمایت همه جانبه ریاست دانشگاه در برگزاری این انتخابات دنبال شد و با برگزاری موفق این انتخابات، اعضای شورای صنفی – رفاهی دانشجویان دانشگاه توسط دانشجویان تعیین و انتخاب شدند.

مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی کرمانشاه یادآور شد: ثبت نام کنندگان بعد از تایید صلاحیت، مطابق با آیین نامه‌ اجرایی به عنوان کاندیدا معرفی شدند و انتخابات برگزار شد که در نهایت ادریس رضایی با کسب ۲۱۶ رای، ابریز یعقوبی با کسب ۲۱۱ رای و ساسان صحرایی با کسب ۲۰۵ رای به عنوان اعضای اصلی و نیوشا شفیعی با کسب ۶۳ رای و احسان خدری با کسب ۴۷ رای به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم