نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

«شهریاری‌»ها و «علیمحمدی‌»ها تربیت شده دانشگاه متاثر از جبهه و جنگ هستند

عضو هیات علمی دانشگاه پیام‌نور لرستان گفت: شهید شهریاری‌ها و علیمحمدی‌ها تربیت شده دانشگاهی بودند که متاثر از جبهه و جنگ بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، روناسی در نشست هم‌اندیشی با موضوع تاثیرات انقلاب اسلامی بر فضای فرهنگی و علمی دانشگاه که با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد، بیان کرد: شهید شهریاری‌ها و علیمحمدی‌ها تربیت شده دانشگاهی بودند که متاثر از فضای جبهه و جنگ و انقلاب فرهنگی بود.

وی ادامه داد: در دوران جنگ با توجه به حضور اساتید با تجربه و توجه به کیفیت آموزشی کسانی مانند شهید شهریاری، شهید علیمحمدی و عباسی که از عملیات تروریستی منافقین جان سالم به در دانشگاه پرورش یافتند.

این عضو هیئت علمی تاکید کرد: در زمان جنگ گفتمان انقلاب اسلامی بر دانشگاه‌ها حاکم شد.

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی و روحیه خودباوری که امام خمینی (ره) در بین جوانان به وجو آورد توانستیم از لحاظ علمی به ویژه در انرژی هسته‌ای، نانوتکنولوژی و فعالیت‌های علمی که در موسسه رویان در حال انجام است به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کردیم.

روناسی بر ضرورت کیفی سازی نظام آموزشی در وزارت علوم تاکید کرد و گفت: برخلاف وزارت بهداشت که با استفاده از درایت مدیران این وزارتخانه توانست وضعیت علمی را در دانشگاه‌های تحت مدیریت این وزارتخانه حفظ کند؛ اما وزارت علوم نتوانسته است این مسیر را طی کند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

تاسیس دانشکده کارآفرینی در دانشگاه هنر اصفهان
توجه به همکاری های بین الملل، اولویت سال ۹۴ دانشگاه امیرکبیر
ضرورت تقویت دفاتر ارزیابی عملکرد در دانشگاه های علوم پزشکی از طریق آموزش
رئیس دانشگاه شهیدبهشتی به رئیس جمهور تسلیت گفت
تلاش دانشگاه فردوسی برای رفع مشکلات نشریات دانشجویی
انتشار کلید سئوالات آزمون های جامع علوم پایه، دندانپزشکی و داروسازی
کیفی سازی و حفظ فضاهای موجود درقالب تجمیع، هدف سال آینده دانشگاه آزاد
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم