نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

«شهریاری‌»ها و «علیمحمدی‌»ها تربیت شده دانشگاه متاثر از جبهه و جنگ هستند

عضو هیات علمی دانشگاه پیام‌نور لرستان گفت: شهید شهریاری‌ها و علیمحمدی‌ها تربیت شده دانشگاهی بودند که متاثر از جبهه و جنگ بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، روناسی در نشست هم‌اندیشی با موضوع تاثیرات انقلاب اسلامی بر فضای فرهنگی و علمی دانشگاه که با حضور اعضای هیات علمی دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد، بیان کرد: شهید شهریاری‌ها و علیمحمدی‌ها تربیت شده دانشگاهی بودند که متاثر از فضای جبهه و جنگ و انقلاب فرهنگی بود.

وی ادامه داد: در دوران جنگ با توجه به حضور اساتید با تجربه و توجه به کیفیت آموزشی کسانی مانند شهید شهریاری، شهید علیمحمدی و عباسی که از عملیات تروریستی منافقین جان سالم به در دانشگاه پرورش یافتند.

این عضو هیئت علمی تاکید کرد: در زمان جنگ گفتمان انقلاب اسلامی بر دانشگاه‌ها حاکم شد.

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی و روحیه خودباوری که امام خمینی (ره) در بین جوانان به وجو آورد توانستیم از لحاظ علمی به ویژه در انرژی هسته‌ای، نانوتکنولوژی و فعالیت‌های علمی که در موسسه رویان در حال انجام است به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا کردیم.

روناسی بر ضرورت کیفی سازی نظام آموزشی در وزارت علوم تاکید کرد و گفت: برخلاف وزارت بهداشت که با استفاده از درایت مدیران این وزارتخانه توانست وضعیت علمی را در دانشگاه‌های تحت مدیریت این وزارتخانه حفظ کند؛ اما وزارت علوم نتوانسته است این مسیر را طی کند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم