www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شرکت حدود ۳۰ هزار نفر از دانشگاهیان در جشنواره «حکمت مطهر» تاکنون

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، گفت: تاکنون حدود ۳۰ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در جشنواره حکمت مطهر شرکت کردند که این آمار در حال افزایش است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین میرمجید سیدقریشی با بیان اینکه نشر و گسترش اندیشه‌های استاد شهید مرتضی مطهری در میان جوانان به ویژه دانشگاهیان ارجمند، همواره از مطالبات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری مدظله بوده است، اظهار کرد: جشنواره حکمت مطهر گامی در راستای تحقق آشنایی و انس بیشتر دانشگاهیان با شخصیت و آثار و افکار استاد شهید مرتضی مطهری است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه معمولا برگزاری اختتامیه جشنوار‌ه‌ها به معنای تعطیلی (هرچند موقت) جشنواره‌هاست و با عنایت به لزوم انس همیشگی دانشگاهیان عزیز با آثار و اندیشه‌های استاد شهید مرتضی مطهری و همچنین با توجه به کمبود بودجه فرهنگی، در برنامه‌ریزی هشتمین و نهمین جشنواره حکمت مطهر موضوع برگزاری اختتامیه منتفی شده و بر این اساس جشنواره تا پایان سال تحصیلی یعنی حدود نیمه خرداد بدون وقفه ادامه پیدا خواهد کرد.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، افزود: تاکنون نزدیک به ۳۰ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند که این آمار در حال افزایش است.

حجت‌الاسلام قریشی تاکید کرد: ششمین دوره مسابقه کتاب ماه مطهر براساس کتاب سیری در نهج‌البلاغه استاد شهید مرتضی مطهری همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری و با عنایت به همزمانی این ایام با سالروز میلاد با سعادت امیرمؤمنان(ع) طراحی شده و تا نیمه خردادماه ادامه دارد.

وی عنوان کرد: دانشگاهیان ارجمند اطلاعات تکمیلی درباره برندگان را از پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس www.hekmatmotahar.com دریافت کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم