نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شرکت حدود ۳۰ هزار نفر از دانشگاهیان در جشنواره «حکمت مطهر» تاکنون

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، گفت: تاکنون حدود ۳۰ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در جشنواره حکمت مطهر شرکت کردند که این آمار در حال افزایش است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین میرمجید سیدقریشی با بیان اینکه نشر و گسترش اندیشه‌های استاد شهید مرتضی مطهری در میان جوانان به ویژه دانشگاهیان ارجمند، همواره از مطالبات امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری مدظله بوده است، اظهار کرد: جشنواره حکمت مطهر گامی در راستای تحقق آشنایی و انس بیشتر دانشگاهیان با شخصیت و آثار و افکار استاد شهید مرتضی مطهری است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه معمولا برگزاری اختتامیه جشنوار‌ه‌ها به معنای تعطیلی (هرچند موقت) جشنواره‌هاست و با عنایت به لزوم انس همیشگی دانشگاهیان عزیز با آثار و اندیشه‌های استاد شهید مرتضی مطهری و همچنین با توجه به کمبود بودجه فرهنگی، در برنامه‌ریزی هشتمین و نهمین جشنواره حکمت مطهر موضوع برگزاری اختتامیه منتفی شده و بر این اساس جشنواره تا پایان سال تحصیلی یعنی حدود نیمه خرداد بدون وقفه ادامه پیدا خواهد کرد.

معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، افزود: تاکنون نزدیک به ۳۰ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در این جشنواره شرکت کردند که این آمار در حال افزایش است.

حجت‌الاسلام قریشی تاکید کرد: ششمین دوره مسابقه کتاب ماه مطهر براساس کتاب سیری در نهج‌البلاغه استاد شهید مرتضی مطهری همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری و با عنایت به همزمانی این ایام با سالروز میلاد با سعادت امیرمؤمنان(ع) طراحی شده و تا نیمه خردادماه ادامه دارد.

وی عنوان کرد: دانشگاهیان ارجمند اطلاعات تکمیلی درباره برندگان را از پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس www.hekmatmotahar.com دریافت کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم