نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شرکت بیش از ۳۵ هزار زوج در ازدواج دانشجویی

مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: امسال بیش از ۳۵ هزار نفر در ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی شرکت کرده اند که از ۳ بهمن ماه در ۳۶ دوره میهمان علی ابن موسی الرضا(ع) هستند.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه همدان،
حجت الاسلام “امیر ابراهیم زاده” در نشست ستاد اقامه نماز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان همدان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان، اظهار کرد: اگر زمانی در جبهه سخت و نبرد حق علیه باطل در دفاع مقدس جوانان این مرز بوم رشادتها انجام داده اند امروز در سنگر علم و فناوری شاهد مجاهدت های فراوانی هستیم.

وی افزود: مردان غیرتمند ایران اسلامی به علت داشتن دو ویژگی مهم و برجسته در جهان شناخته شده اند؛ یکی اندیشه سرخ، اینکه پاسدار ارزشها و خون سرخ شهادت سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) هستند و دیگری اندیشه سبز انتظار منجی عالم بشریت که صلح و عدل جهانی را برپا خواهد کرد.

حجت الاسلام ابراهیم زاده با اشاره به ساختار فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تصریح کرد: ستاد اقامه نماز، کانون های قرآن و عترت، برگزاری جشنواره ها و ازدواج دانشجویی زیرمجموعه معاونت فرهنگی این نهاد است.

وی با اشاره به اینکه در سال ۹۳ بیش از ۳۵ هزار زوج دانشجویی در طرح ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها ثبت نام کرده اند، خاطرنشان کرد: این تعداد زوج در بیش از ۳۶ دوره سه روزه با برنامه های ویژه فرهنگی به مشهد مقدس و پابوس علی ابن موسی الرضا (ع) مشرف می شوند.

مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: این نهاد با بیش از ۱۵ هزار دانشجوی خارجی نیز در سطح دنیا در ارتباط است که downloadدین مبین اسلام هستند.

وی با اشاره به موضوع اصلی برپایی این جلسه گفت: طبق آیات قرآن وظیفه حکومت اسلامی و به طبع دانشگاه ها فراهم آوردن شرایط برپایی نماز و اقامه آن در سطح دانشگاه است.

حجت الاسلام ابراهیم زاده گفت: خوشبختانه در دانشگاه آزاد اسلامی قوانین بسیار خوبی که برگرفته از آیات و احادیث در امر نماز است وجود دارد که امیدواریم در تمامی دانشگاه ها اینگونه باشد.

وی تصریح کرد: نباید برنامه ریزی در دانشگاه ها طوری صورت پذیرد که وقت نماز با کلاس ها تلاقی پیدا کند.

مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها کشور گفت: اطمینان داریم دانشجویانی که در نماز جماعت شرکت کنند کمتر در معرض آسیب و مشکلات قرار می گیرند.

نشست ستاد اقامه نماز دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی با حضور روسای دانشگاه ها و مسئولان دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و مراکز آموزشی استان همدان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم