نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شرایط مهمانی دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اعلام شد

اداره کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اعلام کرد: براساس آئین نامه نقل و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته کلیه دانشجویان این مقاطع در صورت داشتن شرایط میتوانند به یکی از دو روش میهمانی و میهمانی مبناء نسبت به ارائه تقاضای میهمانی خود اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این آئین نامه دانشجویان ورودی جدید پس از ثبت نام در دانشگاهی که پذیرفته شده اند می توانند صرفا از اول لغایت ۳۰ آبان ماه با مراجعه به سامانه خدمات آموزشی این اداره کل نسبت به تقاضای میهمانی برای نیمسال دوم سال تحصیلی اقدام نمایند.

براساس این آئین نامه با توجه به این که داشتن حداقل معدل ۱۳ برای ثبت میهمانی الزامیست و نسبت به ثبت تقاضای دانشجوی ورودی ۱۳۹۰ در سامانه به صورت مشروط و با ارائه تعهد مبنی بر کسب حداقل معدل ۱۳ در پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۰ می باشد، این دسته از دانشجویان در صورت عدم کسب معدل مذکور امکان میهمانی را در نیمسال دوم نخواهند داشت.

همچنین پذیرفته شدگان جدید که متقاضی میهمانی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۰ می باشند در صورت کسب ۸۵ لغایت ۹۵ درصد نمره آخرین فرد قبولی در مقصد (حسب نوع دانشگاه) و پس از ثبت نام  در دانشگاه مبدا می توانند تقاضای مهمانی مبناء را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت و صرفا از طریق همان سایت تقاضای خود را پیگیری نمایند.

گفتنی است، زمان مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام تقاضای میهمانی مبنا متعاقباً توسط سازمان سنجش اعلام می شود واولویت میهمانی نیز با دانشجویان دختر است.
منبع: http://www.msrt.ir/SitePages/NewsDetails.aspx?NewsID=156

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم