نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شرایط مهمانی دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اعلام شد

اداره کل امور دانشجویان داخل وزارت علوم،تحقیقات و فناوری اعلام کرد: براساس آئین نامه نقل و انتقال دانشجویان دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته کلیه دانشجویان این مقاطع در صورت داشتن شرایط میتوانند به یکی از دو روش میهمانی و میهمانی مبناء نسبت به ارائه تقاضای میهمانی خود اقدام نمایند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در این آئین نامه دانشجویان ورودی جدید پس از ثبت نام در دانشگاهی که پذیرفته شده اند می توانند صرفا از اول لغایت ۳۰ آبان ماه با مراجعه به سامانه خدمات آموزشی این اداره کل نسبت به تقاضای میهمانی برای نیمسال دوم سال تحصیلی اقدام نمایند.

براساس این آئین نامه با توجه به این که داشتن حداقل معدل ۱۳ برای ثبت میهمانی الزامیست و نسبت به ثبت تقاضای دانشجوی ورودی ۱۳۹۰ در سامانه به صورت مشروط و با ارائه تعهد مبنی بر کسب حداقل معدل ۱۳ در پایان نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۰ می باشد، این دسته از دانشجویان در صورت عدم کسب معدل مذکور امکان میهمانی را در نیمسال دوم نخواهند داشت.

همچنین پذیرفته شدگان جدید که متقاضی میهمانی در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱-۹۰ می باشند در صورت کسب ۸۵ لغایت ۹۵ درصد نمره آخرین فرد قبولی در مقصد (حسب نوع دانشگاه) و پس از ثبت نام  در دانشگاه مبدا می توانند تقاضای مهمانی مبناء را در سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت و صرفا از طریق همان سایت تقاضای خود را پیگیری نمایند.

گفتنی است، زمان مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام تقاضای میهمانی مبنا متعاقباً توسط سازمان سنجش اعلام می شود واولویت میهمانی نیز با دانشجویان دختر است.
منبع: http://www.msrt.ir/SitePages/NewsDetails.aspx?NewsID=156

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم