نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شبهه‌ای در شخص وزیر علوم و عملکردش نیست

استاد تاریخ اسلام و چهره ماندگار دوره ششم با بیان اینکه استیضاح وزیر علوم در این شرایط درست نبود، تصریح کرد: بهتر بود به دولت کمک می‌کردیم تا در آرامش کشور را اداره کند و فرمایشات مقام معظم رهبری را پیش روی خود قرار دهیم.

دکتر صادق آیینه‌وند رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن تبریک به وزارت علوم و دولت یازدهم درخصوص انتخاب دکتر فرجی دانا به عنوان یکی از وزرا، گفت: وزیر علوم فردی صادق، پاک، دانشمند و جزو نفر اول دوره تحصیلات خود هستند.

وی با تأکید بر اینکه دانشگاه در این مدت بسیار آرام و بانشاط بوده و ما هیچ تنش و اضطرابی ندیدیم، افزود: وقتی صحبت بعضی از افراد مبنی براینکه دانشگاه مضطرب است را می شنوم، بسیار تعجب می کنم و از خود سوال می کنم که چرا این شایعات را پراکنده می‌کنند؟.

این چهره ماندگار دوره ششم با اشاره به اینکه حق مجلس استیضاح و پرسش و پاسخ است اظهار کرد: تیم وزارت علوم هم شخص وزیر و هم معاونین و مشاوران همه ازجمله شخصیت های خدوم و دلسوز و مخلص هستند و من فکر نمی کنم هیچ کدام ازاین افراد درخور ملامت و سرزنش باشند.

دکتر آیینه‌وند در خاتمه با طرح این پرسش که استیضاح‌کنندگان چه نقطه ضعفی در شخصیت علمی و فردی و عملکرد وزیر سراغ دارند که به دنبال استیضاح هستند، افزود: من نمی‌خواهم بگویم حالا که هیچ شبهه‌ ای در شخص وزیر علوم و عملکردش نیست ، نمایندگان براساس شبهات سیاسی وزیر علوم را به استیضاح می‌کنند، این مسئله حتما دلیلی دارد که من نمی‌دانم و ان‌شاءالله مشخص خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم