نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

شبهه‌ای در شخص وزیر علوم و عملکردش نیست

استاد تاریخ اسلام و چهره ماندگار دوره ششم با بیان اینکه استیضاح وزیر علوم در این شرایط درست نبود، تصریح کرد: بهتر بود به دولت کمک می‌کردیم تا در آرامش کشور را اداره کند و فرمایشات مقام معظم رهبری را پیش روی خود قرار دهیم.

دکتر صادق آیینه‌وند رئیس پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ضمن تبریک به وزارت علوم و دولت یازدهم درخصوص انتخاب دکتر فرجی دانا به عنوان یکی از وزرا، گفت: وزیر علوم فردی صادق، پاک، دانشمند و جزو نفر اول دوره تحصیلات خود هستند.

وی با تأکید بر اینکه دانشگاه در این مدت بسیار آرام و بانشاط بوده و ما هیچ تنش و اضطرابی ندیدیم، افزود: وقتی صحبت بعضی از افراد مبنی براینکه دانشگاه مضطرب است را می شنوم، بسیار تعجب می کنم و از خود سوال می کنم که چرا این شایعات را پراکنده می‌کنند؟.

این چهره ماندگار دوره ششم با اشاره به اینکه حق مجلس استیضاح و پرسش و پاسخ است اظهار کرد: تیم وزارت علوم هم شخص وزیر و هم معاونین و مشاوران همه ازجمله شخصیت های خدوم و دلسوز و مخلص هستند و من فکر نمی کنم هیچ کدام ازاین افراد درخور ملامت و سرزنش باشند.

دکتر آیینه‌وند در خاتمه با طرح این پرسش که استیضاح‌کنندگان چه نقطه ضعفی در شخصیت علمی و فردی و عملکرد وزیر سراغ دارند که به دنبال استیضاح هستند، افزود: من نمی‌خواهم بگویم حالا که هیچ شبهه‌ ای در شخص وزیر علوم و عملکردش نیست ، نمایندگان براساس شبهات سیاسی وزیر علوم را به استیضاح می‌کنند، این مسئله حتما دلیلی دارد که من نمی‌دانم و ان‌شاءالله مشخص خواهد شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم