نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سیاست دانشگاه آزاد حمایت از تشکل‌های دانشجویی است

نشست هم اندیشی نمایندگان ریاست دانشگاه آزاد در هیات نظارت بر تشکل‌های دانشجویی و استادان با معاون فرهنگی – اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در این نشست دکتر سید طه هاشمی با بیان اینکه با حفظ وحدت در هر مجموعه‌ای می‌توان مشکلات را برطرف کرد، خواستار تحول در نگاه مدیران و تغییر شیوه آنان در فضای دانشگاه برای پرنشاط‌تر شدن فضای دانشگاه‌ها شد.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: ما باید با سعه صدر و ایجاد فضای پرنشاط در دانشگاه، آزاداندیشی را که محور فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است، تمرین کنیم.

طه هاشمی خاطرنشان کرد: فضای دانشگاه اگر با نشاط باشد، قطعا همه جریان‌ها از آن استقبال می‌کنند، اما اگر سرد و مرده باشد هیچکس تمایلی به انجام فعالیت نخواهد داشت و ما باید بستر مناسب و قانونمندی در دانشگاه ایجاد کنیم که همه جریان به فعالیت سالم بپردازند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، وی با بیان اینکه جوان امروزی با جوان ۳۰ سال گذشته متفاوت است، اظهار کرد: نیازهای امروز جوانان بسیار متفاوت از گذشته است و ما نباید همچنان با روش‌های گذشته در پی ایجاد رغبت در جوانان باشیم، بلکه باید با طرح‌های نو انگیزه و رغبت میان جوانان ایجاد کنیم.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: ما به فعالین تشکل‌های دانشجویی باید سیاست‌ورزی را آموزش دهیم نه سیاست کاری را.

هاشمی در پایان سخنانش گفت: سیاست معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی حمایت از تشکل‌های دانشجویی است و هر تشکلی برنامه فرهنگی داشته باشد ما هزینه آن را از بودجه فرهنگی دانشگاه تامین می‌کنیم.

در ابتدای این نشست هم اندیشی تعدادی از نمایندگان ریاست دانشگاه در هیات نظارت بر تشکل‌های دانشجویی و استادان به بیان مشکلات و دغدغه‌های خود در واحدهای دانشگاهی پرداختند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم