نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سریال تعرض به حریم دانشگاه مادر خوزستان ادامه یافت!

در حالی که کمتر از یک سال از تخریب دیوار دانشگاه شهید چمران توسط فردی که مدعی زمین های آن بود می گذرد، سرپرست دانشگاه از تعرض دوباره به حریم این دانشگاه مادر خوزستان خبر داد.

دکتر محمد رعایایی اردکانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه خوزستان – با بیان این که این داستان سابقه چندین ساله دارد، اظهار داشت: از سال ۱۳۳۴ این دانشگاه راه اندازی و از سال ۱۳۵۰ زمین های متعلق به آن حصار کشی شد و به مالکیت دانشگاه درآمد و همه مسائل مربوط به تملک این اراضی هم حل و فصل شده‌ است.

وی افزود: در سال های اخیر این زمین ها معارضین زیادی داشته اند که با سندسازی و کارهایی از این دست نسبت به دریافت وکالت نامه برای این زمین ها اقدام و مدعی آنها شده اند.

سرپرست دانشگاه شهید چمران اهواز با بیان این که در نهایت دادگاه حکم به مالکیت این افراد داد، یادآور شد: تعرض به اراضی دانشگاه در ۲۸ اسفند سال گذشته نیز اتفاق افتاد که در پی آن ۲۰۰ متر از دیوار زمین های منطقه کوی اساتید و خوابگاه تخریب شد و پیگیری های ما به جایی نرسید.

رعایایی ادامه داد: در اقدام اخیر نیز شخصی حقیقی با داشتن حکم قضایی اقدام به تخریب حدود ۱۰۰۰ متر از دیوار اراضی دانشگاه کرده و اقدام وی امنیت کوی استادان را بر هم زده است. برای ما مشخص نیست این فرد با طی کردن چه مسیری موفق به دریافت حکم قضایی شده است.

وی با اعلام خبر احتمالی تعطیلی کلاس های درس روز شنبه از سوی اساتید دانشگاه شهید چمران در واکنش به این اقدام گفت: از سوی دیگر فرماندار اهواز نیز در پی این اتفاق بازدیدی از محل آن داشت و قرار است اساتید دانشگاه هم جهت پیگیری این مشکل امشب به استانداری خوزستان بروند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم