نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرپرست فدراسیون دانشگاهی امروز مشخص می‌شود

رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره زمان اعلام سرپرست جدید فدراسیون ورزش‌های دانشگاهی، گفت: این کار ظرف یکی، دو روز آینده با هماهنگی وزارت علوم انجام خواهد شد و امروز با گزینه مورد نظرمان برای سرپرستی این فدراسیون صحبت‌های نهایی را انجام می‌دهیم و سپس نام او را اعلام خواهیم کرد.

دکتر مجتبی صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با بیان اینکه سرپرست این فدراسیون فردی خواهد بود که خود کاندید ریاست فدراسیون ورزش‌های همگانی نباشد، تصریح کرد: امیدوارم سرپرست جدید بتواند در یک ماموریت سه ماهه مقدمات برای برگزاری انتخابات این فدراسیون را مهیا کند و رییس آینده مشخص شود.

رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت پرداخت پاداش معوق دانشجویان قهرمان، خاطرنشان کرد: دراین باره آقایان پورکیانی و حمیدی درحال رایزنی با دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت برای پرداخت پاداش دانشجویان زیرمجموعه خود هستند. ازطرف ما مشکلی بابت پرداخت پاداش قهرمانان زیر مجموعه وزارت علوم وجود ندارد، اما ما می‌خواهیم دراین باره با دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت هماهنگ باشیم تا پاداش همه دانشجویان قهرمان به صورت یکجا پرداخت شود، نه اینکه به تعدادی پاداششان را بدهیم و تعدادی دیگر بی نصیب بمانند.

وی افزود: علی‌رغم همه مشکلاتی که هم ما و هم دوستان ما در دانشگاه آزاد و وزارت بهداشت بابت بودجه دارند، امیدوارم هر چه سریع‌تر آنها نیز به تعهدات خود در قبال پرداخت دانشجویان قهرمان پایبند باشند و به محض این که آنها آمادگی خود را اعلام کنند این پاداش‌ها پرداخت خواهد شد. مطمئنا مشکلاتی در این باره وجود دارد، البته آنها می‌توانند به یک طریقی این بودجه را تامین کنند.

ا‌نتها‌ی‌ پیا‌م

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم