نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرپرست دانشگاه خوارزمی: نامه‌ای رسمی برای برکناری‌ام دریافت نکرده‌ام

سرپرست دانشگاه خوارزمی به ارائه گزارشی از فعالیت شش ماهه زمان تصدی مدیریتی خود ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدعلی سبحان‌اللهی گفت: شایعاتی مبنی بر برکناریم شنیده شده اما تاکنون نامه‌ای رسمی مبنی بر برکناری‌ام دریافت نکرده‌ام و تا زمانی که نامه‌ای مبنی بر برکناری‌ام به صورت رسمی دریافت نکنم، به فعالیتم ادامه خواهم داد و از انجام وظیفه کوتاهی نخواهم کرد.

وی با اشاره به فعالیت ۱۰۰ ساله دانشگاه خوارزمی و فعالیت آموزشی این دانشگاه در تعلیم و تربیت نخبگان این کشور گفت: هدف من از زمانی که مسوولیت دانشگاه را به عهده گرفتم، به دست آوردن جایگاه اصلی دانشگاه به عنوان اولین موسسه آموزشی کشور است. سیاست اصلی ما ارتقای اعتبار دانشگاه با توجه به قدمت دانشگاه و عملکرد ۱۰۰ ساله‌اش است.

وی با اشاره به این که رویکردی که انتخاب کردیم، استفاده از پتانسیل درونی و بیرونی برای تحقق اهداف ما بوده است، افزود: با توجه به هدف و رویکردی که انتخاب کرده‌ایم باید همکارانی را انتخاب می‌کردیم که به این هدف معتقد باشند به همین دلیل تغییراتی در هیات رییسه دانشگاه اتفاق افتاد.

سبحان‌اللهی با تاکید بر اینکه معیار انتخاب همکاران تطابق ویژگی‌های افراد با مسوولیت‌ها و عملکرد افراد در گذشته بود، اظهار کرد: همچنین لازم بود در چارت تشکیلاتی دانشگاه تغییراتی ایجاد شود که پاسخگوی نیاز روز باشد. برای مثال دفتر حقوقی دانشگاه فعال نبود و موقعیتی نداشت که فعال شود ولی ما این دفتر را فعال کردیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم