نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرپرست دانشگاه خوارزمی: نامه‌ای رسمی برای برکناری‌ام دریافت نکرده‌ام

سرپرست دانشگاه خوارزمی به ارائه گزارشی از فعالیت شش ماهه زمان تصدی مدیریتی خود ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمدعلی سبحان‌اللهی گفت: شایعاتی مبنی بر برکناریم شنیده شده اما تاکنون نامه‌ای رسمی مبنی بر برکناری‌ام دریافت نکرده‌ام و تا زمانی که نامه‌ای مبنی بر برکناری‌ام به صورت رسمی دریافت نکنم، به فعالیتم ادامه خواهم داد و از انجام وظیفه کوتاهی نخواهم کرد.

وی با اشاره به فعالیت ۱۰۰ ساله دانشگاه خوارزمی و فعالیت آموزشی این دانشگاه در تعلیم و تربیت نخبگان این کشور گفت: هدف من از زمانی که مسوولیت دانشگاه را به عهده گرفتم، به دست آوردن جایگاه اصلی دانشگاه به عنوان اولین موسسه آموزشی کشور است. سیاست اصلی ما ارتقای اعتبار دانشگاه با توجه به قدمت دانشگاه و عملکرد ۱۰۰ ساله‌اش است.

وی با اشاره به این که رویکردی که انتخاب کردیم، استفاده از پتانسیل درونی و بیرونی برای تحقق اهداف ما بوده است، افزود: با توجه به هدف و رویکردی که انتخاب کرده‌ایم باید همکارانی را انتخاب می‌کردیم که به این هدف معتقد باشند به همین دلیل تغییراتی در هیات رییسه دانشگاه اتفاق افتاد.

سبحان‌اللهی با تاکید بر اینکه معیار انتخاب همکاران تطابق ویژگی‌های افراد با مسوولیت‌ها و عملکرد افراد در گذشته بود، اظهار کرد: همچنین لازم بود در چارت تشکیلاتی دانشگاه تغییراتی ایجاد شود که پاسخگوی نیاز روز باشد. برای مثال دفتر حقوقی دانشگاه فعال نبود و موقعیتی نداشت که فعال شود ولی ما این دفتر را فعال کردیم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم