نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرپرستان دانشگاه دامغان و دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان منصوب شدند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی احکام جداگانه ای دکتر عبدالعلی بصیری و دکتر حسن پهلوانی را به سمت سرپرستی دانشگاه دامغان و دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در احکام انتصاب سرپرستان دانشگاه دامغان و دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی را برپایه قوانین، سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید .

وزیر علوم ، همچنین در نامه های جداگانه ای از خدمات دکتر علی حقیقی اصل رئیس سابق دانشگاه دامغان و دکتر سعید جانی رئیس سابق دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است دکتر عبدالعلی بصیری عضو هیئت علمی گروه ریاضی محض دانشگاه دامغان است و مدیریت حوزه ریاست و همکاری های بین المللی و دبیری هیئت اجرایی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه دامغان از جمله سوابق اجرایی وی است .

همچنین دکتر حسن پهلوانی عضو هیئت علمی گروه فیزیک دانشگاه قم است و پیش از این ریاست دانشکده علوم پایه این دانشگاه را برعهده داشته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه محل بده بستان سیاسی نیست
احداث ۱۰ خوابگاه دانشجویی در دانشگاه‎های علوم پزشکی کشور
دانشگاه امروز محور و موتور محرک توسعه اجتماعی و سیاسی کشور است
لغو اعزام کاروان‌های دانشگاهیان عمره گزار تا دهم فروردین
نقش نفت در برنامه‌های توسعه‌ای کشور بررسی می‌شود
تسلیت رئیس دانشگاه شریف به روحانی
ایجاد مقاطع ارشد و دکتری رشته های معماری داخلی در دانشگاه آزاد همدان
همکاری‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی ایران و استرالیا گسترش می یابد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم