نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرپرستان دانشگاه دامغان و دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان منصوب شدند

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ، طی احکام جداگانه ای دکتر عبدالعلی بصیری و دکتر حسن پهلوانی را به سمت سرپرستی دانشگاه دامغان و دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در احکام انتصاب سرپرستان دانشگاه دامغان و دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی را برپایه قوانین، سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا نمایید .

وزیر علوم ، همچنین در نامه های جداگانه ای از خدمات دکتر علی حقیقی اصل رئیس سابق دانشگاه دامغان و دکتر سعید جانی رئیس سابق دانشکده فنی و مهندسی گلپایگان در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

گفتنی است دکتر عبدالعلی بصیری عضو هیئت علمی گروه ریاضی محض دانشگاه دامغان است و مدیریت حوزه ریاست و همکاری های بین المللی و دبیری هیئت اجرایی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه دامغان از جمله سوابق اجرایی وی است .

همچنین دکتر حسن پهلوانی عضو هیئت علمی گروه فیزیک دانشگاه قم است و پیش از این ریاست دانشکده علوم پایه این دانشگاه را برعهده داشته است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم