نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرپرستان دانشگاههای زنجان و صنعتی همدان منصوب شدند

دکتر محمد علی نجفی سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با صدور احکام جداگانه ای دکتر خلیل جمشیدی را به سمت سرپرستی دانشگاه زنجان و دکتر محمود نیلی را به سمت سرپرستی دانشگاه صنعتی همدان منصوب کرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در احکام ابلاغی دکتر نجفی به سرپرستان دانشگاههای زنجان و صنعتی همدان آمده است : امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت و وظایف سرپرستی را برپایه قوانین، سیاست ها وبرنامه های مصوب به انجام رسانید، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی ، مبانی علمی ، راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان و صاحب نظران، نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری و نقش آفرینی آن در اقتصاد دانش بنیان و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی ایفا نمایید .

دکتر خلیل جمشیدی دانشیار گروه زراعت و اصلاح نباتات دانشگاه زنجان است و تصدی مسئولیت های ریاست دانشکده کشاورزی دانشگاه زنجان، معاونت دانشجویی و فرهنگی و معاونت اداری مالی این دانشگاه از جمله سوابق مدیریتی وی است.

دکتر محمود نیلی دانشیار رشته عمران دانشگاه بوعلی سینا همدان است و مدیریت گروه عمران ، ریاست دانشکده مهندسی و ریاست کمیته راهبردی این دانشگاه از جمله سوابق مدیریتی وی است.

گفتنی است دکتر نجفی در نامه های جداگانه ای از خدمات دکتر محسن افشارچی و دکتر حسن کی پور در طول تصدی مدیریت دانشگاههای زنجان و صنعتی همدان قدردانی کرد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم