نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرمایه‌گذاری در حوزه نشاط جوانان به اقتدار ملی می‌انجامد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جوانان امروز کشور نیازمند نشاط هستند و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد، چرا که سرمایه گذاری در این حوزه به اقتدار ملی می‌انجامد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه آذربایجان شرقی، سیدحسن هاشمی در آیین گشایش یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در تبریز اظهارکرد: ازموضع مسئول حوزه علوم پزشکی کشور دستور می دهم وسیله نشاط و شادابی جوانان علوم پزشکی فراهم شود.

وی ادامه داد: نشاط در محیط‌های دانشگاهی هزینه نیست و باید فضاهای با نشاط برای دانشجویان دختر و پسر فراهم شود.

هاشمی گفت: کشور به مردان و زنان نیاز دارد تا با اقتدار وابستگی کشور را روز به روز کاهش داده و در مجامع علمی افتخار آفرین باشیم.

وی افزود: با وجود چنین سرمایه‌هایی در کشور، آینده‌ای روشن و درخشان در انتظار ایران است، فقط کافیست که از این سرمایه‌ها مراقبت کنیم و با سرمایه گذاری‌های لازم بر روی آنها و ایجاد نشاط و شادابی، آنها را در مسیر کمک به اعتلای نظام جمهوری اسلامی قرار دهیم.

وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی آینده را ازآن دانشجویان امروز دانست و خاطرنشان کرد: دانشجویان سرمایه‌های اصلی و افتخار کشور هستند و باید قدر آنها را بدانیم و من نیز به شما دانشجویان افتخار می کنم.

هاشمی با ابراز خرسندی از برگزاری یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در تبریز گفت: تبریز شهر قهرمانی، غیرت و مردانگی است و امروز نیز در برگزاری افتتاحیه، این جشنواره خوش درخشیده است و امیدوارم از سال‌های آینده این المپیاد به جای دوسالانه هر سال برگزار شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم