نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرمایه‌گذاری در حوزه نشاط جوانان به اقتدار ملی می‌انجامد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جوانان امروز کشور نیازمند نشاط هستند و باید این موضوع مورد توجه قرار گیرد، چرا که سرمایه گذاری در این حوزه به اقتدار ملی می‌انجامد.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه آذربایجان شرقی، سیدحسن هاشمی در آیین گشایش یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در تبریز اظهارکرد: ازموضع مسئول حوزه علوم پزشکی کشور دستور می دهم وسیله نشاط و شادابی جوانان علوم پزشکی فراهم شود.

وی ادامه داد: نشاط در محیط‌های دانشگاهی هزینه نیست و باید فضاهای با نشاط برای دانشجویان دختر و پسر فراهم شود.

هاشمی گفت: کشور به مردان و زنان نیاز دارد تا با اقتدار وابستگی کشور را روز به روز کاهش داده و در مجامع علمی افتخار آفرین باشیم.

وی افزود: با وجود چنین سرمایه‌هایی در کشور، آینده‌ای روشن و درخشان در انتظار ایران است، فقط کافیست که از این سرمایه‌ها مراقبت کنیم و با سرمایه گذاری‌های لازم بر روی آنها و ایجاد نشاط و شادابی، آنها را در مسیر کمک به اعتلای نظام جمهوری اسلامی قرار دهیم.

وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی آینده را ازآن دانشجویان امروز دانست و خاطرنشان کرد: دانشجویان سرمایه‌های اصلی و افتخار کشور هستند و باید قدر آنها را بدانیم و من نیز به شما دانشجویان افتخار می کنم.

هاشمی با ابراز خرسندی از برگزاری یازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در تبریز گفت: تبریز شهر قهرمانی، غیرت و مردانگی است و امروز نیز در برگزاری افتتاحیه، این جشنواره خوش درخشیده است و امیدوارم از سال‌های آینده این المپیاد به جای دوسالانه هر سال برگزار شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم