نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرعت پیشرفت دانشگاه صنعتی کرمانشاه ایده‌آل نیست ‌

رییس دانشگاه صنعتی‌کرمانشاه گفت: سرعت پیشرفت این دانشگاه مناسب است، اما ایده‌آل نیست.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر علی اکبر اختری در اولین جلسه آموزشی توجیهی کمسیون تحول اداری و بهره وری، ویژه کارکنان و اعضای هیأت علمی دارای سمت اجرایی که در محل آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به لزوم تحول و بهره وری بیشتر در انجام امور دانشگاه، افزود: تسریع در انجام خدمات، تعدیل در حجم و کیفیت کار بخش‌های مختلف و ایجاد فرآیندسازی کوتاه در انجام امور، از موضوعات مهم مورد توجه ما در اجرایی کردن طرح تحول در دانشگاه است.

اختری با مناسب دانستن سرعت رشد پیشرفت دانشگاه به طور نسبی در چند سال اخیر، تصریح کرد: باوجود مشکلات فراوانی که در بدو تأسیس این دانشگاه وجود داشته، توسعه کمی رشته‌های تحصیلی و تحصیلات تکمیلی، پیشرفت‌های عمرانی پروژه دانشگاه در سال های اخیر و توسعه کمی نیروی انسانی، همگی نشان از رشد دانشگاه دارد، ولی به هیچ عنوان ایده آل نیست.

وی ادامه داد: برای حفظ و ارتقای این ظرفیت‌ها باید همواره به فکر افزایش امکانات زیرساختی و ایجاد انگیزش، آموزشهای ضمن خدمت و تکریم همکاران بود.

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه احصاء فرآیندهای کاری توسط کارکنان بخش‌های مختلف و تعدیل و اصلاح این فرآیندها را توسط مدیران و اعضای کمسیون تحول اداری یکی از روش های اجرایی در راستای کوتاه کردن مسیرهای ارائه خدمت و تکریم ارباب رجوع دانست و ابراز امیدواری کرد: با انجام این طرح شاهد سرعت رشد مثبت تحولات و رضایتمندی بیشتر دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه باشیم.

دکتر فرزاد امیری قائم مقام کمسیون تحول اداری دانشگاه صنعتی نیز با اشاره به فواید اجرای طرح تحول اداری در بهره وری بیشتر سیستم، افزود: افزایش فشارهای بیرونی، عدم اعتماد و بهم ریختگی سازمانی نتیجه ایستایی و عدم تغییرات مثبت است.

وی ضمن بیان این موضوع که ساختار تحول اداری ساختار رئیس و مرئوسی نیست، تصریح کرد: در تحول اداری شاهد افزایش فرهنگ مشارکت هستیم و برای تحقق این موضوع باورها بایستی اصلاح شود.

این مدرس برجسته کارآفرینی ادامه داد: ادبیات و تکریم کلامی باعث تقویت روابط خواهد شد و با توجه به قانون مشتری مداری، دغدغه دانشگاه بایستی بهبود خدمت رسانی در تمام سطوح بویژه دانشجویان باشد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم