نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سرانه آموزشی دانشگاه آزاد از ۱۰ متر مربع بالا‌تر رفته است

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه سرانه آموزشی مجموعه دانشگاه آزاد از ۱۰ متر مربع بالا‌تر رفته، اظهار داشت: با وجود اینکه شرایط مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی مناسب است اما متاسفانه در این زمینه مشکلاتی در استان ایلام وجود دارد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، مهندس محسن هاشمی،معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشگاه آزاد واحد ایلام با اجرای یک پروژه ساخت و ساز ۸۰۰۰ متر مربعی به استاندارد سرانه آموزشی در دانشگاه آزاد خواهد رسید.

وی افزود: با توجه به اینکه استان ایلام جزو مناطق محروم محسوب می‌شود، باید کمک شود تا واحدهای دانشگاه آزاد در این استان به سرانه استاندارد در دانشگاه برسند.

هاشمی با اشاره به جلسه هیات امنای استان ایلام ادامه داد: خوشبختانه در جلسه هیات امنا در رابطه با این موضوع بحث‌های زیادی مطرح شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد، هاشمی تصریح کرد: در حال حاضر حدود ۵۵۰۰ متر مربع ساخت و ساز در واحد ایلام در حال انجام است. این میزان در کنار پروژه‌های باقی مانده مجموعا پروژه‌های در حال ساحت این واحد را به رقم ۸ هزار مترمربع می‌رساند و در صورتی که این پروژه ۸ هزار متری به اتمام برسد واحد ایلام نیز به استاندارد لازم در سرانه دانشگاه می‌رسد.

معاون عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: مدت زمان لازم برای اتمام این طرح ۹ ماه در نظر گرفته شده است اما این تعهد زمانی نیز منوط به دریافت وامی است که واحد مدت‌ها است برای دریافت آن پیگیری صورت می‌دهد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم