نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ساماندهی وضعیت سرویس های دانشجویی دانشگاه بیرجند

دبیر شورای صنفی دانشگاه بیرجند از تدوین منشور اخلاقی رانندگان با همکاری واحد حمل و نقل دانشگاه و سازمان اتوبوسرانی و تجهیز و بهسازی امکانات خوابگاه‌های این دانشگاه خبرداد.

سید رضا حسینی دبیر شورای صنفی دانشگاه بیرجند در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در خصوص آخرین اقدامات شورای صنفی این دانشگاه اظهارکرد: یکی از برنامه هایی که اخیرا از سوی شورا انجام شد تغییر و تحولاتی در حوزه نقلیه و افزایش تعداد ایستگاه ها و رسیدگی به شکایات در مورد سرویس های دانشگاهی بود.

وی تصریح کرد: در مسیر رفت و آمد دانشجویان به دانشگاه و خوابگاه چند ایستگاه در مسیر اضافه شد. برنامه حمل و نقل دانشجویان منظم و مشخص شد.

حسینی از تدوین منشور اخلاقی رانندگان خبرداد و اظهارکرد: منشور اخلاقی رانندگان با همکاری معاونت دانشجویی و مالی، واحد حمل و نقل دانشگاه و سازمان اتوبوسرانی در تمام ایستگاه ها نصب شد.

دبیر شورای صنفی دانشگاه بیرجند افزودن دونوع غذا به منوی غذایی هر وعده را یکی دیگر از اقدامات جدید شورای صنفی دانست و خاطرنشان کرد: طی چند سال گذشته در کنار وعده های غذایی به دانشجویان میوه می دادند درحالی که اخیرا میوه از وعده غذایی دانشجویان حذف شده بود اما هم اکنون با پیگیری شورای صنفی در دو وعده غذایی به دانشجویان میوه ارائه می شود و با تأکیدات ما در آینده ای نزدیک در تمام سه وعده میوه ارائه خواهد شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش درخصوص تجهیز خوابگاه های دانشگاه بیرجند گفت: تعویض میز سالن های مطالعه و موکت خوابگاه ها،‌رنگ آمیزی اتاق ها و نصب کمد در خوابگاه از دیگر اقدامات شورا است.

دبیر شوراس صنفی دانشگاه بیرجند بهسازی مسیر رفت و آمد یکی از خوابگاه ها به دانشگاه،‌تجهیز سیستم گرمایشی و رفع مشکلات خوابگاه گلستان واحد کشاورزی خواهران را ازدیگر اقدامات شورای صنفی در مدت اخیر دانست.

حسینی در خصوص انجام برنامه های فرهنگی بابیان اینکه فعالیت ها از وظایف اصلی شورا نیست اما جزوه برنامه های است که چه در گذشته و حال در حال پیگیری و انجام است گفت: برگزاری مسابقات ورزشی در ترم آینده برای خواهران و برادران، برگزاری جشن به مناسبت های مختلف و چاپ نشریه برنامه هایی است که شورای صنفی در حوزه فرهنگی دنبال می کند.

وی با اشاره به اینکه در زمینه آموزشی پیگیر رفع مشکلات مربوط به سیستم انتخاب واحد دانشگاه شدیم، خاطرنشان کرد: انتخاب واحد دانشگاه بیرجند براساس سیستم گلستان انجام می شود درحالی که دانشجویان نمی توانند از امکانات پیش انتخاب واحد این سیستم آموزشی استفاده کنند.

حسینی ادامه داد: ما این موضوع را با معاونت دانشجویی و آموزشی مطرح کردیم که احتمالا این مشکل نیز در آینده ای نزدیک برطرف خواهد شد و دانشجویان می توانند از تمامی امکانات مربوط این سیستم استفاده کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: در زمینه مشکلات و درخواست های انضباطی با پیگیری های شورای صنفی یکی از رانندگان سرویس که رفتار ناپسندی با دانشجویان داشت از سیستم حمل و نقل دانشگاه اخراج شد.

حسینی در پایان روند اداری لازم برای پیگیری مشکلات و درخواست های دانشجویان را کمی طولانی و زمان‌بر دانست و اظهارکرد: پیگیری در خواست ها از طریق ارسال نامه به معاونت دانشجویی انجام می شود که به دلیل مستند سازی طی شدن این روند مهم است اما این روند اداری کمی زمانبر است هرچند که به نتیجه می رسد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم