نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سالگرد پیروزی انقلاب، اندیشه ای تر، دانشگاهی تر و خلاقانه تر برگزار شود

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم درمورد برنامه دانشگاه ها برای سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تاکیدی که وزارت علوم برای برگزاری جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دارد این است که سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، امسال اندیشه ای تر، دانشگاهی تر و خلاقانه تر برگزار شود.

سید ضیاء هاشمی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تاکید بر اینکه فعالیت های مرتبط با دهه فجر باید به فعالیت های آزاداندیشانه توسعه پیدا کنند، افزود: تفاوت ۲۲ بهمن امسال با سالهای قبل در این است که سالروز گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)، امسال اندیشه ای تر و دانشگاهی تر برگزار می شود.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن یک مراسم انقلابی، دینی و ملی است بنابراین همه دانشگاهیان و اقشار مختلف جامعه ایران نسبت به ۲۲ بهمن علاقه ویژه ای دارند. بنابراین دانشگاهیان هم به عنوان قشر تحصیل کرده و نخبه کشور نسبت به این تحول بزرگ تاریخی که پیام آور استقلال و آزادی و مردم سالاری دینی است، توجه ویژه ای دارند و مانند هر سال امیدواریم همه اساتید و دانشجویان و همکاران ما در نظام آموزش عالی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور ویژه ای داشته باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم در مورد ویژگی برنامه های امسال دانشگاه ها به مناسبت ۲۲ بهمن گفت: در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن نمایشگاه هایی که نشان دهنده نقش دانشگاهها، دانشجویان و اساتید در پیروزی انقلاب اسلامی است برپا می شود. همچنین اساتید، دانشجویان و صاحب نظران می توانند جایگاه انقلاب اسلامی و نقش اساتید و دانشگاهیان را در پیروزی انقلاب اسلامی و صیانت از آرمان های انقلاب را از طریق تریبون های مختلف، مورد بررسی قرار دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم