نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

سالگرد پیروزی انقلاب، اندیشه ای تر، دانشگاهی تر و خلاقانه تر برگزار شود

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم درمورد برنامه دانشگاه ها برای سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: تاکیدی که وزارت علوم برای برگزاری جشن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی دارد این است که سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، امسال اندیشه ای تر، دانشگاهی تر و خلاقانه تر برگزار شود.

سید ضیاء هاشمی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، با تاکید بر اینکه فعالیت های مرتبط با دهه فجر باید به فعالیت های آزاداندیشانه توسعه پیدا کنند، افزود: تفاوت ۲۲ بهمن امسال با سالهای قبل در این است که سالروز گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره)، امسال اندیشه ای تر و دانشگاهی تر برگزار می شود.

وی ادامه داد: ۲۲ بهمن یک مراسم انقلابی، دینی و ملی است بنابراین همه دانشگاهیان و اقشار مختلف جامعه ایران نسبت به ۲۲ بهمن علاقه ویژه ای دارند. بنابراین دانشگاهیان هم به عنوان قشر تحصیل کرده و نخبه کشور نسبت به این تحول بزرگ تاریخی که پیام آور استقلال و آزادی و مردم سالاری دینی است، توجه ویژه ای دارند و مانند هر سال امیدواریم همه اساتید و دانشجویان و همکاران ما در نظام آموزش عالی در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور ویژه ای داشته باشند.

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم در مورد ویژگی برنامه های امسال دانشگاه ها به مناسبت ۲۲ بهمن گفت: در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن نمایشگاه هایی که نشان دهنده نقش دانشگاهها، دانشجویان و اساتید در پیروزی انقلاب اسلامی است برپا می شود. همچنین اساتید، دانشجویان و صاحب نظران می توانند جایگاه انقلاب اسلامی و نقش اساتید و دانشگاهیان را در پیروزی انقلاب اسلامی و صیانت از آرمان های انقلاب را از طریق تریبون های مختلف، مورد بررسی قرار دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم