نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

ساختمان دانشگاه‌صنعتی‌کرمانشاه کی به بهره‌برداری می‌رسد؟

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: پیش بینی می شود تا سال آینده پروژه اصلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه یعنی ساختمان دانشکده انرژی و سازمان مرکزی به بهره‌برداری رسد.

به گزارش خبرنگار سرویس علمی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر علی اکبر اختری در حاشیه بازدید کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی کرمانشاه از پروژه عمرانی این دانشگاه در جمع خبرنگاران اظهارکرد: در صورتی که اعتبارات تخصیص داده شده در سفر پر برکت مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه به دانشگاه صنعتی داده شود، پیش بینی می شود تا سال آینده پروژه اصلی دانشگاه صنعتی کرمانشاه به بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: در سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه ۱۰۰ میلیارد ریال به تکمیل پروژه دانشگاه صنعتی کرمانشاه اختصاص یافت که در حال حاضر در حال انجام اقدامات اداری آن هستیم.

اختری افزود: ساخت پروژه اصلی ساختمان دانشگاه صنعتی کرمانشاه با مجوز ۳۵۰۰ متر مربع آغاز شد که این مساحت در دور سوم سفر ریاست جمهوری به استان کرمانشاه به ۱۲ هزار و ۵۰۰ متر مربع افزایش یافت و قرار است علاوه بر این ۱۰ هزار متر مربع دیگر از محل ردیف وزارت نفت و دفتر مقام معظم رهبری احداث شود.

رییس دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: در حال حاضر اسکلت پروژه به پایان رسیده و در نیمی از پروژه عملیات سفت کاری انجام شده و بزودی نازک کاری و اقدامات تأسیساتی آن شروع می شود.

وی ابرازکرد: در حال حاضر نزدیک به ۱۰ هزار متر فضای استیجاری آماده سازی شده که امیدواریم بتوانیم در آینده نزدیک دانشکده های دانشگاه صنعتی کرمانشاه به سه دانشکده ارتقا یابد.

اختری گفت: هم اکنون دو دانشکده انرژی و فناوری اطلاعات به طور کامل راه اندازی شده و دانشکده مدیریت مهندسی نیز در شرف راه اندازی است.

وی اذعان کرد: دانشگاه صنعتی کرمانشاه در ۱۰ رشته در مقطع کارشناسی و سه رشته در مقطع ارشد دانشجو دارد و قرار است در آینده نزدیک رشته های مهندسی حمل و نقل ریلی، مهندسی پزشکی، مهندسی هسته ای و رشته های بین رشته ای نظیر؛ مهندسی مکاترونیک در مقطع کارشناسی و رشته مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی ارشد به مجموعه دانشجویان این دانشگاه افزوده شود.

اختری در پایان گفت: امیدواریم در آینده ای نزدیک در دانشگاه صنعتی کرمانشاه علاوه بر سه دانشکده یاد شده، دانشکده های برق و فنی مهندسی نیز راه اندازی شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم