نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

زنان فرهیخته شوراهای استانی دانشگاه آزاد چهار استان حکم گرفتند

احکام چهار نفر از روسای شوراهای استانی زنان فرهیخته دانشگاه آزاداسلامی صبح امروز توسط دکتر فاطمه طباطبایی رییس شورای زنان فرهیخته اعطا شد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، در این جلسه دکتر فاطمه طباطبایی، رییس شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاداسلامی، با اشاره به ضرورت تشکیل شورای زنان فرهیخته در دانشگاه آزاداسلامی، اظهار داشت: هدف از تشکیل این شورا شناسایی بانوان فرهیخته ای است که در درون مجموعه دانشگاه آزاداسلامی فعالیت می کنند، سعی ما بر این است تا فرصت فعالیت در سطوح مختلف مدیریتی را برای بانوان توانمند فراهم سازیم.

وی افزود: ارتقای سطح مدیریتی، علمی و فرهنگی بانوان در دانشگاه و بازگرداندن اعتماد به نفس به آنها از دیگر اهداف این شورا به شمار می رود.

رییس شورای زنان فرهیخته دانشگاه آزاداسلامی در این جلسه خواستار حمایت معاونان هماهنگی و نمایندگان تام الاختیار از مصوبات شورای زنان فرهیخته در استان های مختلف شد.

براساس این گزارش، در این نشست احکام، دکتر وحدت به عنوان رییس شورای استانی زنان فرهیخته استان آذربایجان غربی، دکتر موسوی رییس شورای استانی زنان فرهیخته کرمانشاه، دکتر سلیمانی به عنوان رییس شورای استانی اردبیلو دکتر نایب زاده به عنوان رییس شورای استانی زنان فرهیخته یزد توسط دکتر طباطبایی اعطا شد.

شایان ذکر است فعالیت این چهار شورا به زودی طبق آیین نامه شورای استانی فرهیخته آغاز خواهد شد.

معرفی زنان فرهیخته و توانمند واحدها و مراکز استانی به شورای راهبری زنان فرهیخته برای حضور در عرصه های علمی، مدیریتی و اجرایی، برنامه ریزی برای برگزاری همایش ها، نشست ها، کرسی های نظریه پردازی و آزاد اندیشی در حوزه زنان در محدوده استانی و نظارت بر حسن انجام آن ها، اجرای سیاست ها و برنامه های کلان شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی در استان ها، بررسی فرصت ها و چالش‌های پیش روی زنان عضو هیات علمی دانشگاه آزاداسلامی استان و ارائه طرح ها و پیشنهادات کارآمد براساس شرایط بومی هر استان به شورای راهبردی زنان فرهیخته دانشگاه از جمله وظایف شورای استانی زنان فرهیخته دانشگاه آزاداسلامی به شمار می رود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم