نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

زمان اعزام‌ دانشجویان‌ مجرد به حج عمره/ آغاز ثبت‌نام جدید عمره دانشگاهیان از مهر ماه

رییس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور با اعلام این که اعزام دانشجویان مجرد به حج عمره از هفتم اردیبهشت ماه آغاز می‌شودگفت: در مجموع ۱۷ هزار نفر از اساتید و دانشجویان تا ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۷به مکه مکرمه اعزام می‌شوند.

حجت‌الاسلام فقیهی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهارکرد: حج عمره دانشگاهیان امسال از ۲ فروردین ماه آغاز شده و تا ۲۹ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت تا کنون ۳۲ کاروان به عمره اعزام شده‌اند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مرحله اول به پایان رسیده است، افزود: کاروان‌های اساتید از ۲ فروردین ماه تا ۱۲ فروردین اعزام شده‌اند و اکنون تعداد اندکی از اساتید سه نفره باقی مانده‌اند که اعزام می‌شوند. هم چنین اعزام کاروان‌های متاهلین از ۱۲ فروردین آغاز شد و تا هفتم اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

اعزام مجردین از هفتم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود

فقیهی با اشاره به اینکه تا کنون ۳۵ کاروان دانشگاهی اعزام شده‌اند، اظهار کرد: اعزام مجردین از هفتم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود و تا ۲۹ همین ماه ادامه خواهد داشت. به طور کلی در این دوره حدود ۳۰۰۰ نفر از اساتید همراه با خانواده‌هایشان، ۸۰۰۰ نفر از دانشجویان متاهل و ۷۰۰۰ نفر از دانشجویان مجرد به حج عمره اعزام می‌شوند که تا این لحظه حدود ۵۲۵۰ نفرآنان اعزام شده‌اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور با اشاره به زمان ثبت نام دوره‌ بعدی اعزام حج عمره دانشگاهیان گفت: ثبت نام دوره بعدی حج عمره دانشجویی، از مهرماه امسال آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه تا کنون اکثر اساتید به مکه مکرمه اعزام شده‌اند افزود: اساتید سه نفره مانده‌اند که طی روزهای آینده اعزام می‌شوند.

فقیهی در خصوص اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات نیز اعلام کرد: طی عید نوروز اعزام‌های محدودی برای دانشگاهیان صورت گرفت اما در حال برنامه‌ریزی برای اعزام دانشجویان پس از ماه مبارک رمضان (تابستان سال جاری) هستیم.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از مشخص نبودن زمان ثبت‌نام و تعداد دانشگاهیان اعزامی به عتبات عالیات نیز سخن گفت و اظهار کرد: رای‌زنی‌های لازم در این خصوص با سازمان حج و زیارت صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم