نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

زمان آغاز ثبت نام ترم تابستانی دانشگاه شهید بهشتی

مهلت ثبت‌نام اینترنتی ترم تابستانی دانشگاه شهید بهشتی از تاریخ ۲۶ خرداد تا سوم تیر ماه اعلام شد.

پورمجیب در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: دانشجویان متقاضی ترم تابستان از تاریخ ۲۶ خرداد ماه تا ۳ تیرماه مهلت دارند تا در سایت دانشگاه شهید بهشتی اقدام به ثبت نام کنند و دانشجویان می‌بایست تصویر معرفی نامه از دانشگاه مبدا که حاوی واحدهای درخواستی است و مورد تایید معاون آموزشی دانشگاه مبدا است را در فرم اینترنتی سایت آپلود کنند تا ثبت نام انجام شود.

رئیس اداره ثبت نام دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه دانشجویان تا سقف شش واحد حق انتخاب واحد دارند افزود: هزینه هر واحد توسط هیئت رئیسه دانشگاه ۶۹ هزار تومان تعیین شده است و لازم به ذکر است که دانشجویان می‌بایست در همان روز ثبت نام تسویه حساب انجام دهند در غیر این صورت اسامی آنها در روز بعد از لیست حذف خواهد شد.

پورمجیب با اشاره به اینکه واحدهای ارائه شده در سایت دانشگاه شهید بهشتی قابل دریافت است اظهار کرد: کلاس‌ها از ۱۵ تیرماه آغاز می‌شود و تا ۲۳ مردادماه نیز ادامه خواهد داشت. امتحانات ترم تابستانی نیز از ۲۵ مردادماه آغاز می‌شود.

وی در پایان افزود: دانشجویان توجه داشته باشند که هیچگونه امکانات رفاهی اعم از خوابگاه، غذا و … به دانشجویان ترم تابستانی تعلق نخواهد گرفت.

لازم به ذکر است؛ برای ثبت نام ترم تابستانی هیچگونه محدودیتی برای دانشجویان کارشناسی وجود ندارد و همه دانشجویان از سراسر کشور می‌توانند در کلاس‌ها ثبت نام کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم