نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

زمان آغاز به تحصیل پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد منوط به تصمیم واحدهاست

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این‌که اسامی پذیرفته‌شدگان در تمام مقاطع تحصیلی شامل هر دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه است، گفت: تمام اسامی به واحد‌ها اعلام شده است و تصمیم‌گیری در زمینه‌ نوبت پذیرش به عهده واحد‌هاست و از طریق واحد‌ها به دانشجویان اعلام خواهد شد.

علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: از آنجایی که نمی‌توانیم بخشی از پردازش اطلاعات برای بهمن‌ماه بگذاریم، بنابراین براساس ظرفیت‌ها واحد‌ها اسامی به آنها اعلام شده اما ممکن است برخی واحد‌ها در دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه دانشجویان را پذیرش کنند.

وی با بیان این‌که هر واحد براساس توانش تصمیم‌گیری خواهد کرد، اظهار کرد: از سوی سازمان مرکزی محدودیتی برای واحدها وجود ندارد و اگر واحدی توانش را دارد می‌توان تمام ظرفیت را در مهرماه پذیرش کند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براین‌که واحدی اگر بخواهد کیفیت را حفظ کند نمی‌تواند ۷۰ نفر را در یک کلاس قرار دهد، افزود: به دلیل رفاه حال دانشجویان و حفظ کیفیت آموزش این اتفاق خواهد افتاد وگرنه از لحاظ اقتصادی به نفع واحد‌هاست که یک‌جا ثبت‌نام کنند.

وی در مورد زمان مشخص شدن تکلیف دانشجویان در این زمینه گفت: تصمیم‌گیری در اختیار واحد‌ها قرار گرفته و درون هر واحد اعلام خواهد شد و تفکیک دانشجویان و کلاس‌بندی آنها از سوی واحد‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم