نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

زمان آغاز به تحصیل پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد منوط به تصمیم واحدهاست

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این‌که اسامی پذیرفته‌شدگان در تمام مقاطع تحصیلی شامل هر دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه است، گفت: تمام اسامی به واحد‌ها اعلام شده است و تصمیم‌گیری در زمینه‌ نوبت پذیرش به عهده واحد‌هاست و از طریق واحد‌ها به دانشجویان اعلام خواهد شد.

علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: از آنجایی که نمی‌توانیم بخشی از پردازش اطلاعات برای بهمن‌ماه بگذاریم، بنابراین براساس ظرفیت‌ها واحد‌ها اسامی به آنها اعلام شده اما ممکن است برخی واحد‌ها در دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه دانشجویان را پذیرش کنند.

وی با بیان این‌که هر واحد براساس توانش تصمیم‌گیری خواهد کرد، اظهار کرد: از سوی سازمان مرکزی محدودیتی برای واحدها وجود ندارد و اگر واحدی توانش را دارد می‌توان تمام ظرفیت را در مهرماه پذیرش کند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براین‌که واحدی اگر بخواهد کیفیت را حفظ کند نمی‌تواند ۷۰ نفر را در یک کلاس قرار دهد، افزود: به دلیل رفاه حال دانشجویان و حفظ کیفیت آموزش این اتفاق خواهد افتاد وگرنه از لحاظ اقتصادی به نفع واحد‌هاست که یک‌جا ثبت‌نام کنند.

وی در مورد زمان مشخص شدن تکلیف دانشجویان در این زمینه گفت: تصمیم‌گیری در اختیار واحد‌ها قرار گرفته و درون هر واحد اعلام خواهد شد و تفکیک دانشجویان و کلاس‌بندی آنها از سوی واحد‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم