نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

زمان آغاز به تحصیل پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد منوط به تصمیم واحدهاست

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این‌که اسامی پذیرفته‌شدگان در تمام مقاطع تحصیلی شامل هر دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه است، گفت: تمام اسامی به واحد‌ها اعلام شده است و تصمیم‌گیری در زمینه‌ نوبت پذیرش به عهده واحد‌هاست و از طریق واحد‌ها به دانشجویان اعلام خواهد شد.

علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: از آنجایی که نمی‌توانیم بخشی از پردازش اطلاعات برای بهمن‌ماه بگذاریم، بنابراین براساس ظرفیت‌ها واحد‌ها اسامی به آنها اعلام شده اما ممکن است برخی واحد‌ها در دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه دانشجویان را پذیرش کنند.

وی با بیان این‌که هر واحد براساس توانش تصمیم‌گیری خواهد کرد، اظهار کرد: از سوی سازمان مرکزی محدودیتی برای واحدها وجود ندارد و اگر واحدی توانش را دارد می‌توان تمام ظرفیت را در مهرماه پذیرش کند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براین‌که واحدی اگر بخواهد کیفیت را حفظ کند نمی‌تواند ۷۰ نفر را در یک کلاس قرار دهد، افزود: به دلیل رفاه حال دانشجویان و حفظ کیفیت آموزش این اتفاق خواهد افتاد وگرنه از لحاظ اقتصادی به نفع واحد‌هاست که یک‌جا ثبت‌نام کنند.

وی در مورد زمان مشخص شدن تکلیف دانشجویان در این زمینه گفت: تصمیم‌گیری در اختیار واحد‌ها قرار گرفته و درون هر واحد اعلام خواهد شد و تفکیک دانشجویان و کلاس‌بندی آنها از سوی واحد‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم