نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

زمان آغاز به تحصیل پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد منوط به تصمیم واحدهاست

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با اعلام این‌که اسامی پذیرفته‌شدگان در تمام مقاطع تحصیلی شامل هر دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه است، گفت: تمام اسامی به واحد‌ها اعلام شده است و تصمیم‌گیری در زمینه‌ نوبت پذیرش به عهده واحد‌هاست و از طریق واحد‌ها به دانشجویان اعلام خواهد شد.

علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: از آنجایی که نمی‌توانیم بخشی از پردازش اطلاعات برای بهمن‌ماه بگذاریم، بنابراین براساس ظرفیت‌ها واحد‌ها اسامی به آنها اعلام شده اما ممکن است برخی واحد‌ها در دو نوبت مهرماه و بهمن‌ماه دانشجویان را پذیرش کنند.

وی با بیان این‌که هر واحد براساس توانش تصمیم‌گیری خواهد کرد، اظهار کرد: از سوی سازمان مرکزی محدودیتی برای واحدها وجود ندارد و اگر واحدی توانش را دارد می‌توان تمام ظرفیت را در مهرماه پذیرش کند.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید براین‌که واحدی اگر بخواهد کیفیت را حفظ کند نمی‌تواند ۷۰ نفر را در یک کلاس قرار دهد، افزود: به دلیل رفاه حال دانشجویان و حفظ کیفیت آموزش این اتفاق خواهد افتاد وگرنه از لحاظ اقتصادی به نفع واحد‌هاست که یک‌جا ثبت‌نام کنند.

وی در مورد زمان مشخص شدن تکلیف دانشجویان در این زمینه گفت: تصمیم‌گیری در اختیار واحد‌ها قرار گرفته و درون هر واحد اعلام خواهد شد و تفکیک دانشجویان و کلاس‌بندی آنها از سوی واحد‌ها اعلام می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد
فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم