نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رییس دانشگاه قم:حماسه ۹ دی تجلی بصیرت انقلابی ملت ایران علیه فتنه گران است

رئیس دانشگاه قم، حماسه ۹ دی را حرکتی عظیم در حفظ ارزشهای انقلابی دانست و گفت: حماسه ۹ دی تجلی بصیرت انقلابی ملت ایران علیه فتنه گران است.


حجت الاسلام عسگر دیرباز، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم،
ولایتمداری را مهم ترین شاخصه حماسه ۹ دی برشمرد و عنوان کرد:ملت ایران در پشتیبانی از ولایت فقیه و آرمان های انقلابی حضور با شکوهی داشته اند و همه توطئه های دشمن را خنثی کرده اند .

وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی حرکتی عظیم در حفظ ارزشهای انقلابی است، گفت: توطئه های استکبار و دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و ملت ایران از ابتدای انقلاب با وجود توطئه های مختلفی از سوی دشمنان، هیچ گاه دست از آرمان های انقلابی و اسلامی خود برنداشته و همواره حضور منسجم خود را در صحنه های انقلابی اثبات کرده اند.

وی گفت: یکی از این رویدادهای مهم حماسه ۹ دی است که بیانگر اقتدر، بینش، بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است که در این حماسه بزرگ، فتنه دشمنان داخلی و خارجی خنثی شد و توطئه گران شکست مفتضحانه ای خوردند.

وی در خصوص توطئه ۸۸ گفت: دشمنان که قبل از انتخابات تلاش می کردند مردم به میدان انتخابات نیایند وقتی با شکست در عرصه سیاست داخلی و حضور مردمی مواجه شدند در صدد طراحی فتنه برآمدند تا به تخریب نظام بپردازند.

رئیس دانشگاه قم افزود:دشمنان حتی در توهین به ارزشها و مقدسات کوتاهی نکردند اما ملت هوشیار و ولایتمدار ما در یک راهپیمایی مردمی حماسه ای بزرگ خلق کردند که پاسخی کوبنده به توطئه های دشمنان و مزدوران بود.

وی برائت از دشمنان را شاخص ترین پیام حماسه ۹ دی خواند و خاطرنشان کرد: در این حماسه مردم به دور از هر اختلافی به صحنه آمدند تا به دشمنان بفهمانند که هرگز دست از انقلاب و آرمان های آن بر نمی دارند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم