نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رییس دانشگاه قم:حماسه ۹ دی تجلی بصیرت انقلابی ملت ایران علیه فتنه گران است

رئیس دانشگاه قم، حماسه ۹ دی را حرکتی عظیم در حفظ ارزشهای انقلابی دانست و گفت: حماسه ۹ دی تجلی بصیرت انقلابی ملت ایران علیه فتنه گران است.


حجت الاسلام عسگر دیرباز، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم،
ولایتمداری را مهم ترین شاخصه حماسه ۹ دی برشمرد و عنوان کرد:ملت ایران در پشتیبانی از ولایت فقیه و آرمان های انقلابی حضور با شکوهی داشته اند و همه توطئه های دشمن را خنثی کرده اند .

وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی حرکتی عظیم در حفظ ارزشهای انقلابی است، گفت: توطئه های استکبار و دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بر کسی پوشیده نیست و ملت ایران از ابتدای انقلاب با وجود توطئه های مختلفی از سوی دشمنان، هیچ گاه دست از آرمان های انقلابی و اسلامی خود برنداشته و همواره حضور منسجم خود را در صحنه های انقلابی اثبات کرده اند.

وی گفت: یکی از این رویدادهای مهم حماسه ۹ دی است که بیانگر اقتدر، بینش، بصیرت و ولایت مداری ملت ایران است که در این حماسه بزرگ، فتنه دشمنان داخلی و خارجی خنثی شد و توطئه گران شکست مفتضحانه ای خوردند.

وی در خصوص توطئه ۸۸ گفت: دشمنان که قبل از انتخابات تلاش می کردند مردم به میدان انتخابات نیایند وقتی با شکست در عرصه سیاست داخلی و حضور مردمی مواجه شدند در صدد طراحی فتنه برآمدند تا به تخریب نظام بپردازند.

رئیس دانشگاه قم افزود:دشمنان حتی در توهین به ارزشها و مقدسات کوتاهی نکردند اما ملت هوشیار و ولایتمدار ما در یک راهپیمایی مردمی حماسه ای بزرگ خلق کردند که پاسخی کوبنده به توطئه های دشمنان و مزدوران بود.

وی برائت از دشمنان را شاخص ترین پیام حماسه ۹ دی خواند و خاطرنشان کرد: در این حماسه مردم به دور از هر اختلافی به صحنه آمدند تا به دشمنان بفهمانند که هرگز دست از انقلاب و آرمان های آن بر نمی دارند.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم