نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان: دانشجویان نقاط ضعف را به مسئولان انتقال دهند

‌رییس دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به حضور دانشگاه صنعتی اصفهان در رتبه بندی‌های شاخص دنیا، قرار گرفتن این دانشگاه در میان یکصد دانشگاه برتر جوان جهان را یکی دیگر از این افتخارات عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، دکتر سید محمود مدرس هاشمی در جشن دانش آموختگان سال تحصیلی ۹۲-۹۱ هدف از برگزاری این جشن را تجلیل از تلاش‌های بیش از ۲۵۰۰ تن از دانش آموختگان سال تحصیلی ۹۲-۹۱ عنوان کرد و افزود: نام دانشگاه صنعتی اصفهان شایسته آن است که همه ما برای حفظ و ارتقای این اعتبار تمام توان خود را به کار بگیریم.

وی با اشاره به حضور دانشگاه صنعتی اصفهان در رتبه بندی‌های شاخص دنیا، قرار گرفتن این دانشگاه در میان یکصد دانشگاه برتر جوان جهان را یکی دیگر از این افتخارات عنوان کرد.

رییس دانشگاه صنعتی اصفهان با تأکید بر اینکه تحصیل در این دانشگاه ظرفیت‌های زیادی را برای دانشجویان فراهم کرده است افزود: دانشجویان باید با انتقال نقاط ضعف به مسئولین دانشگاه از همه راه‌های ممکن جهت ارتقای رتبه و اعتبار این دانشگاه استفاده کنند و به همین منظور انجمن دانش آموختگان دانشگاه صنعتی اصفهان این امکان ارتباطی را برای دانش آموختگان فراهم کرده است.

مدرس هاشمی اضافه کرد: پایبندی به اصول اخلاق علمی و اندیشیدن دو موضوع بسیار مهم برای ادامه حرکت دانشگاهیان در مسیر پیشرفت علمی کشور است.

هم‌چنین رییس سابق و استاد پیشکسوت دانشگاه صنعتی اصفهان نیز در سخنانی با ارایه نتایجی آماری به بررسی نقادانه آموزش عالی کشور و رابطه آن با اشتغال دانش آموختگان پرداخت.

علی آهون منش با اشاره به عدم توازن میان پذیرش دانشجو و ایجاد اشتغال برای فارغ التحصیلان دانشگاهی، بر توجه به رشد مراکز پژوهشی به جای مراکز آموزشی و تجاری سازی پژوهش تأکید کرد.

استاد پیشکسوت دانشگاه صنعتی اصفهان به دانش آموخته‌گان این دانشگاه توصیه کرد تا ضمن ایجاد یک اتحادیه رسمی و به ثبت رسیده از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی اصفهان از فرصت حضور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و استفاده از تجربیات مدیران دانشگاهی در جهت بهره گیری از دانش‌های نوین استفاده کنند.

به گزارش ایسنا، در این مراسم که با حضور از ۱۲۵ دانش آموخته برتر دانشگاه صنعتی اصفهان و خانواده شهید ابوالقاسم حجتی دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه صنعتی اصفهان که در دوران دفاع مقدس و در عملیات والفجر۸ به فیض عظیم شهادت نائل شد تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
نشست مشترک معاون فرهنگی و اجتماعی با ایثارگران وزارت علوم
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم