نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رییس دانشگاه آزاد کرمانشاه: باید در مسیر ارتباط دانشگاه و صنعت خط‌ شکن باشیم ‌

‌رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: باید در مسیر ارتباط دانشگاه و صنعت خط‌شکن و راهگشا باشیم.

به گزارش خبرنگارسرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در نشست با مدیران گروه‌های آموزشی دانشگاه با گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله مطهری و روز معلم، گفت: مقام معظم رهبری در سال ۹۳ بر سه اصل مهم تاکید دارند که شامل فرهنگ، اقتصاد و علم است و لازم است ما به عنوان متولیان اصلی این سه اصل، در این زمینه‌ها مدیریت جهادی داشته باشیم.

وی ادامه داد: از طریق گروه‌های آموزشی فعال و تعامل بیشتر این گروه‌ها، به ویژه استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و منابع موجود در دانشگاه، به راحتی می توان در مسیر ارتقای علمی و فرهنگی جامعه گام برداشت.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه خاطرنشان کرد: در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه دفتر ارتباط با صنعت فعال است، اما مشابه همین دفتر یعنی دفتر ارتباط با دانشگاه در صنایع وجود ندارد، به همین دلیل صنایع رابطه پویایی با دانشگاه‌ها ندارند و ما می توانیم در این مسیر خط شکن و راهگشا باشیم.

قنبری افزود: دانشگاهیان با تخصص‌های علمی خود می توانند اعتباری برای صنایع باشند و صنایع با استفاده از دانش متخصصان دانشگاهی می‌توانند در مسیر تولید بیشتر و بهتر موفق‌تر باشند.

رییس دانشگاه آزاد واحد کرمانشاه گفت: روابط عمومی باید پل ارتباطی دانشگاه با صنایع و ادارات استان باشد و زمینه‌های تعامل بیشتر را فراهم کند.

بنابراین گزارش، این نشست به منظور رسیدگی به بعضی مسایل آموزشی و هماهنگی هر چه بیشتر جهت برگزاری امتحانات پایان ترم برگزار شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا
شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم