نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رییس دانشگاه آزاد: دکتر فرهادی مدیر اجرایی موفق است

رییس دانشگاه آزاد اسلامی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست تا با توجه به سوابق درخشان فرهادی گزینه رییس‌جمهوری برای وزارت علوم، به وی رای اعتماد بدهند.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر حمید میرزاده با بیان این‌که «آقای دکتر فرهادی را نزدیک به چهل سال است که می‌شناسم»،‌ گفت: ایشان از مدیران موفق، کاردان و دانشمند نظام است. در دوران وزارت در وزارت‌خانه‌های علوم و ‌بهداشت، آقای فرهادی بهترین عملکرد را داشته است.

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی در دوران وزارت ایشان توسعه یافتند، افزود: بسیاری از پژوهشگاه‌های ایران در دوران وزارت ایشان تاسیس شده‌اند.

میرزاده همچنین تصریح کرد: دکتر فرهادی هرجا بوده،‌ موفق و با سلامت اخلاقی و کاری کامل، با همه دوستداران نظام و انقلاب و رهبری، بدون توجه به گرایش سیاسی آنها تعاملی مثبت داشته و این نشات گرفته از روحیه اعتدالی وی است.

وی با بیان اینکه من دکتر فرهادی را یک دانشمند و یک مدیر اجرایی موفق می‌دانم زیرا ایشان در حقیقت مرد علم و عمل است، درباره جلسه بررسی صلاحیت گزینه پیشنهادی وزارت علوم که قرار است فردا در مجلس برگزار شود، گفت: «اطمینان دارم نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی به آقای دکتر فرهادی رای اعتماد خواهند داد و حضور او در دولت تدبیر وامید،‌ باعث تقویت دانشگاه‌ها و تقویت ارتباط دولت و مجلس خواهد شد».

فردا نمایندگان مجلس به بررسی صلاحیت فرهادی پنجمین گزینه حسن روحانی رییس‌جمهوری برای وزارت علوم می‌پردازند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

شرایط پذیرش در دانشگاه فرهنگیان در دستور کار شورای عالی آموزش و پرورش
ثبت‌نام ۸۷۹ هزار و ۴۳۱ داوطلب در آزمون سراسری ۹۴ /برگزاری کنکور ۲۱ خرداد
تحصیل مسن ترین دانشجوی علمی کاربردی در جهاددانشگاهی سمنان
کاهش سهمیه عمره دانشجویی
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به مداخلات در فعالیت‌های دانشگاهها
درخواست اساتید دانشگاه‌های هنگ‌کنگ برای استقلال از چین
آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم