نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رییس دانشگاه آزاد: بخشنامه حراست مقابل حجاب و عفاف نیست

رییس دانشگاه آزاد در پاسخ به جنجال سازی برخی رسانه‌ها درباره پیگیری مسائل مربوط به حجاب و عفاف ازسوی متولیان فرهنگی دانشگاه به جای نیروهای حراست،گفت: بخشنامه حراست مقابل حجاب و عفاف نیست، بلکه بهبود روش‌ها در برخورد با یک مقوله فرهنگی است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» ایسنا، دکتر حمید میرزاده با بیان اینکه حراست یک سازمان، ضابط قوه قضاییه نیست تا بخواهد کسی را دستگیر کند، اظهار کرد: بدیهی است حراست با مشاهده جرم مشهود،‌ قطعا برخورد قانونی با تخلف خواهد کرد و مسئولان واحدها نیز، متخلفان را به مراجع ذیربط ارجاع می‌دهند.

میرزاده با اشاره به هجمه‌هایی که طی چند روز گذشته به نهاد علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد وارد شده است، گفت: برخوردهای حراستی و فیزیکی و انتظامی ۳۵ سال گذشته اگر موثر بود، مسئولان اکنون از وضع حجاب راضی بودند.

وی ادامه داد:حجاب ظاهر باطن اشخاص است؛ باید قلب‌های سلیم و باطن افراد پاک شود و این کار، کار حراست نیست؛ بلکه با آموزه‌های قرآنی و آشنایی با معارف قر آن و اهل بیت و سبک زندگی ائمه اطهار و بزرگواران دین و دانش، قلب‌ها سلیم و باطن‌ها پاک می‌شوند.

رئیس دانشگاه آزاد در پایان، گفت: به جای برخوردهای حراستی و انتظامی راه‌های نرم‌افزاری و پر جاذبه‌ای برای توسعه فرهنگ عفاف و حجاب و وقار در دستور کار مدیران فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی است که متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم