نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رونمایی از پوستر طرح ملی پاتوق دانشجویی کاریکاتور صابر

رئیس جهاددانشگاهی استان گیلان گفت: جشنواره پاتوق دانشجویی کاریکاتور صابر گامی در جهت گسترش سبک ادبی مرحوم کیومرث صابری است.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) – منطقه گیلان،
مهندس جمشید رسایی در مراسم رونمایی از پوستر طرح ملی پاتوق دانشجویی کاریکاتور صابر که همزمان با ولادت پیامبر اکرم (ص) و میلاد امام جعفرصادق (ع) در فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد، اظهار کرد:تقارن ایام هفته وحدت و میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و ولادت امام جعفرصادق (ع) را با مراسم رونمایی از پوستر جشنواره پاتوق دانشجویی کاریکاتور صابر به فال نیک می گیریم و امروز که فعالیتهای اجرایی دبیرخانه جشنواره رسما آغاز بکار می کند برای موفقیت بیشتر جشنواره از خدای متعال استعانت می طلبیم.

وی افزود: جشنواره پاتوق دانشجویی کاریکاتور صابر با هدف گسترش بیشتر هنر کاریکاتور و بزرگداشت و گرامیداشت تلاش های مرحوم کیومرث صابری فومنی در عرصه فرهنگ و ادب برگزار می شود.

مهندس رسایی ادامه داد:مرحوم صابری در دی ماه سال ۱۳۶۳ اولین شماره هفته نامه گل آقا را منتشر کرد، این ایام به عبارتی سی امین سالگرد انتشار نشریه گل آقاست، نامی که پس از انتشار چند ساله آن بیشتر مردم مرحوم کیومرث صابری فومنی را با آن نام می شناسند.

رئیس جهاددانشگاهی گیلان با بیان اینکه دبیرخانه این جشنواره در شهرستان فومن مستقر خواهد بود، افزود: علت این انتخاب استقبال مسئولان شهرستان از برگزاری این جشنواره و علاقه مندی مرحوم صابری به شهر زادگاهش بوده است.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که با برگزاری این جشنواره بتوانیم ضمن تجلیل از بزرگمرد عرصه فرهنگ و ادب کیومرث صابری گامهایی جهت گسترش هنر کاریکاتور و سبک ادبی مرحوم کیومرث صابری برداریم.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم