www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

روش طنزآمیز برای ترغیب دانشجویان به فارغ‌التحصیلی

یک کالج در شمال شرقی ایالت اوهایو با هدف اینکه دانشجویان را وادار کند سریع‌تر فارغ‌التحصیل شوند برای دانشجویان ویدئوهای تبلیغاتی طنزآمیز ارسال می‌کند.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مسئولان دانشگاه «آکرون» در شمال شرقی ایالت اوهایو به دانشجویان توصیه کردند برای اینکه پیشرفت کنند و در زندگی پیشگام باشند در هر ترم حداقل ۱۵ واحد بردارند. مسئولان دانشگاه برای ترغیب دانشجویان به این کار و اتمام به‌ موقع تحصیل، ویدئوهایی را به آن‌ها ایمیل کردند که در آن‌ها به مزایای فارغ‌التحصیلی به‌موقع اشاره شده است. در این ویدئوها به صورت طنز به دانشجویان گفته می‌شود در صورت فارغ‌التحصیلی به‌ موقع هم پول بیشتری در جیبشان خواهد بود و هم می‌توانند غذای بهتری بخورند. به آن‌ها همچنین مزایایی نظیر فارغ‌التحصیلی با کمترین بدهی تحصیلی گوشزد شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس، «وین هیل»، معاون بخش بازاریابی دانشگاه آکرون می‌گوید: مسئله فارغ‌التحصیلی به‌ موقع دانشجویان یک موضوع جدی است اما ما می‌خواستیم کاری کنیم تا توجه دانشجویان را جلب کند و به جای نصیحت و موعظه خیلی رک به آن‌ها از مزایای فارغ‌التحصیلی به‌موقع بگوئیم.

در یک نظرسنجی که سال گذشته میلادی (۲۰۱۳) از سوی مؤسسه تکمیل تحصیلات کالج آمریکا انجام شد، مشخص شد ۵۲ درصد از دانشجویان تمام وقت آمریکا کمتر از ۱۵ واحد در ترم برمی‌دارند که این رقم پائین‌تر از میزان استاندارد برای فارغ‌التحصیلی در دوره‌های چهار ساله است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعزام کاروان دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم