نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رعایت الگوی اقتصاد مقاومتی در برگزاری نهمین جشنواره حکمت مطهر

مدیر امور فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، گفت: شکل،‌ ساختار و ابزارهای بکار گرفته شده در برگزاری جشنواره حکمت مطهر دانشگاهیان نمونه بارزی از رعایت الگوی اقتصاد مقاومتی در حوزه برنامه‌های فرهنگی است.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد طاهری با بیان اینکه معمولاً در جشنواره‌های فرهنگی کشور هزینه‌های بالایی صرف امور پشتیبانی از قبیل اختتامیه، اسکان، حمل‌ونقل،‌ اختتامیه و… می‌شود، اظهار کرد: در نهمین جشنواره حکمت مطهر و همچنین دوره پیشین عمده‌ هزینه‌ها صرف تبلیغات، جذب مخاطب و تأمین جوایز برندگان شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: جشنواره با رویکرد مجازی (استفاده از ابزارهای اینترنت و پیامک و ایمیل) برگزار شده تا هزینه سنگین تهیه کتاب و ارسال آن به سراسر کشور حذف شده و بجای آن امکان دانلود منابع بر روی سایت قرار گرفته است.

حجت الاسلام طاهری ادامه داد: با وجود این امور میزان شرکت‌کنندگان در جشنواره بیش از دوره‌های قبلی بوده و این امر باید در جشنواره‌های مشابه دانشگاهی الگوسازی شود.

مدیر امور فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با بیان اینکه با حذف اختتامیه، تعداد برندگان این جشنواره به حدود ۲۵۰ نفر رسید، تصریح کرد: این خود موجب انگیزش بیشتر دانشگاهیان شده است.

وی همچنین گفت: اطلاعات تکمیلی درباره برندگان در پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرس www.hekmatmotahar.com به مخاطبان ارائه می‌شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم