نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رشد ۱۲۰ درصدی پروژه‎های عمرانی دانشگاه پیام نور لرستان

رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان از رشد ۱۲۰ درصدی پروژه‎های عمرانی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمدرضا جعفری در بازدید از پروژه‎های عمرانی پردیس‎دانشگاهی مرکز خرم‎آباد، گفت: پروژه‎های‎عمرانی سه سال‎اخیر و خرید سه هکتار زمین دیگر و الحاق آن به پردیس، نشان از اهتمام ویژه این دانشگاه به کیفی‎گرایی است.

وی درخصوص پروژه‎های در دست‎ساخت این دانشگاه، افزود : این پروژه‎ها نشان می‎دهد دانشگاه علاوه بر بالابردن سطح کیفی به کمیت نیز اهتمام ویژه‎ای دارد، زیرا متراژ کل ساختمان‎های تحت تملک تا پایان سال ۸۹، برابر با ۱۷ هزار و ۴۴۰ مترمربع بود که با احتساب ۱۵ هزار و ۶۴۰ مترمربع پروژه‎های به بهره‎برداری رسیده در ۳ سال اخیر، این میزان به ۳۲ هزار و ۹۰۰ مترمربع رسیده است.

جعفری خاطرنشان کرد: این دانشگاه در نظر دارد با تدوین، تهیه و اجرای فرآیندهای حوزه عمرانی، بر اساس آخرین قوانین و دستورالعمل‎ها، جهت یکسان‎سازی امورات در سطح کلیه مراکز و واحدها و اخذ سیستم مدیریت‎کیفیت (ISO9001-2008 ) اقدام کند.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد : با بهره‌برداری از این پروژه‎ها که طی ۳ سال‎اخیر رشد ۱۲۰درصدی را نشان می‎دهد، کمبود فضای آموزشی، اداری، آزمایشگاهی و ورزشی این دانشگاه در مراکز و واحدها به حدمطلوب و معقولی خواهد رسید و سرانه فضای‎آموزشی از ۰٫۶ مترمربع به حدود ۲ مترمربع خواهد رسید.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم