www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رشته تربیت بدنی جایگاه خود را در دانشگاه‌ها باز یافته است

رئیس بخش علوم تربیتی و روان‌شناسی دانشگاه پیام نور گفت: تلاش مسئولان دانشگاه پیام نور جهت بستر سازی مناسب ورزش در دانشگاه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، دکتر لقمان کشاورز در اولین همایش ملی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه پیام نور از تلاش مسئولان دانشگاه جهت بسترسازی مناسب ورزش در دانشگاه پیام نور خبر داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور می‌تواند بازوی رشته تربیت بدنی باشد، افزود: طبق برنامه‎ریزی انجام شده، هدف ما در بخش علوم تربیتی این است که سطح مقالات تخصصی را بالاببریم و همچنین کتابخانه‌هایی که مربوط به رشته تربیت بدنی بوده را کاملاً تجهیز و اعتبارات لازم را جذب کنیم.

کشاورز افزود: خوشبختانه از زمان مدیریت دکتر فراهانی ریاست عالی دانشگاه پیام نور با توجه به آیین نامه‌های ابلاغ شده بستر مناسب را برای بالا بردن سطح مشارکت همکاران عضو هیات علمی دانشگاه را ایجاد کرده و باید از فرصت بدست آمده ‌نهایت استفاده را برد.

وی اضافه کرد: امروز با افتخار اعلام می‌کنیم رشته تربیت بدنی جایگاه خود را در دانشگاه‌ها باز یافته و به عنوان یک بازوی توانمند در بخش علمی حرف زیادی برای گفتن دارد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم