نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رسیدن به نقطه مطلوب تولید علم نیازمند امکانات رفاهی مناسب برای دانشجویان است

رییس دانشگاه گیلان رسیدن به نقطه مطلوب تولید علم را مستلزم فراهم شدن امکانات رفاهی مناسب برای دانشجویان دانست.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه گیلان، دکتر رضی در دومین نشست معاونین و مدیران دانشجویی منطقه ۴ کشور در تالار حکمت دانشگاه گیلان برگزار شد ضمن خیر مقدم به میهمانان و تبریک ایام ا… دهه فجر، یاد شهدای انقلاب اسلامی و مخصوصا شهدای دانشجو را گرامی داشت. ایشان با اشاره به سختی کار در حوزه دانشجویی این معاونت را معاونتی پر کار و پر استرس دانست.

رئیس دانشگاه گیلان در ادامه تولید علم را انتظار جامعه از دانشگاه برشمرد و رسیدن به نقطه مطلوب تولید علم را مستلزم فراهم شدن امکانات رفاهی مناسب برای دانشجویان دانست که در صورت عدم تحقق آن، دانشگاه به مقصود خود نمی رسد و به جای تولید علم به توزیع علم خواهد پرداخت.

دکتر ریاضی معاون سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هم در این مراسم ضمن محکوم کردن اهانت اخیر به پیامبر اسلام و تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی از دانشگاه گیلان و دانشجویان این دانشگاه برای ساماندهی این نشست تشکر کرد.

دکتر ریاضی با بیان رسیدن به پایان دوره درآمدهای نفتی، به محدودیت منابع اشاره کرد و خواستار بازنگری در روش ها و یافتن راه هایی برای کم کردن هزینه ها و بالا بردن بهره وری شد.

معاون سازمان امور دانشجویان در ادامه خواستار تلاش برای اصلاح رویه ها و مشکلات شد.

در ادامه دکتر مطیعی رئیس صندوق رفاه دانشجویان هم خدمت به مردم فهیم و با کمال ایران را افتخار تمام مدیران نظام دانست و خدمت به جامعه دانشگاهی را افتخاری مضاعف خواند که نصیب جمع کوچکی از مدیران کشور شده است.

دکتر مطیعی خدمات آموزشی را زمینه ساز فعالیت پژوهشی دانشگاه برشمرد و گفت: بدون فراهم سازی این خدمات بهترین گروه های علمی هم کارشان منتج به نتیجه نخواهد شد.

وی در پایان با اشاره به نقش این معاونت در تکریم جامعه دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته و برجسته جامعه، وظیفه این معاونت را سنگین دانست.

این نشست طی دو روز در دانشگاه گیلان در حال برگزاری است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی کرمانشاه ساخته می‌شود
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم