نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه اندازی MailServer با نرم افزار Kerio MailServer 6.7.3

با استفاده از Kerio MailServer  میتوانید یک ارتباط مطمئن و سریع را از طریق یک میل سرور بسیار پیشرفته در سازمان و بین همکاران و دوستان خود در شرکت یا در محیط های دیگر ایجاد نمایید. این برنامه شما رو قادر به مدیریت ایمیل- -تقویم-تماس ها -یادداشت ها و وظایف و اعمال روزانه در جاده ، خانه ، دفتر کار و در هر جایی خواهد کرد. Kerio MailServer یک میل سرور قدرتمند را برای شبکه های یک سازمان در یک مجموعه عظیم فراهم می آورد.

در صورتی که نیاز به ارسال ایمیل های امن از شرکت محل کار و منزل به دوستان و همکاران خود را دارید با استفاده از پروتکل SSL قرار داده شده در برنامه ارتباطی امن خواهید داشت و یه هیچ وجه نگران لو رفتن ایمیل خود نخواهید بود. ضمنا این برنامه قادر به ارتباط با زبان ها و برنام های کد بازی چون OpenSSL, SpamAssassin, PHP, Qt را دارد. امکان ایجاد یک وب میل مبتنی بر وب را دار می باشد و در ویندوز های ۲۰۰۰/XP/2003/Vista قابلیت اجرا و پیاده سازی را دارد. ضمنا قابلیت پشتیبانی از برخی از توزیع های لینوکس مانند Red Hat Linux, SUSE Linux and Mac OS X و فدورا با هسته ۶ رو نیز دارد.

  دانلود نرم افزار حجم ۶۵٫۲ مگابایت

رمز فایل فشرده : www.3manage.com

مطالب مرتبط

دانلود نرم افزار اسکن و مشاهده شبکه محلی MyLanViewer 4.9.11 + Portable
دانلود برنامه isa server 2004 standard
با نرم افزار Best Network Security 2.3 امنیت در شبکه مطمئن بشید
یکی از ابزارهای کاربردی شبکه ۱st Network Admin 2.2
مدیریت شبکه و درایو های آن با Suncross Network Drive Manager 2.6.0.71
نرم افزار Packet Tracer شبیه سازی شبکه کامپیوتری به همراه آموزش
دانلود نرم افزار محتویات کلیپ بورد ویندوز بر روی کامپیوتر های شبکه (سیمی یا بی سیم) Network Clipboard & Viewer description
دانلود نرم افزار مدیریت کلاس درس NetSupport School Professional

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم