نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه اندازی ۱۹ رشته جدید در مقطع دکترا و ارشد دانشگاه آزاد اهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر گفت: ۱۷ رشته جدید در مقطع دکتری و ارشد به مجموع رشته های واحد اضافه شده و ۱۹رشته جدید پس از تکمیل پرونده و تصویب در استان به سازمان مرکزی جهت اخذ مجوزهای لازم ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه آذربایجان شرقی، نادر اسدی در جمع اساتید، کارکنان و دانشجویان واحد اهر همچنین حمایت از برنامه های پژوهشی و تحقیقاتی اساتید و دانشجویان و سرمایه گذاری در اختراعات و ابتکارات خبر داد.

وی افزود: با اخذ مجوزهای لازم زمینه فعالیت برای مرکز رشد واحدهای فناور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر به عنوان دومین واحد مجوزدار در استان فراهم شده که به زودی شاهد بهره برداری از این مرکز با فعالیت شرکت های دانش بنیان در جهت تبدیل ایده های نخبگان، فرهیختگان و دانشجویان به تولید ثروت با مشارکت دانشگاه و دانشجویان در این شهرستان خواهیم بود.

وی، همچنین به فعالیت های انجام شده در حوزه اداری و مالی نیز اشاره کرد و افزود: با تمهیدات انجام شده، به بیش از ۳۰ درصد کارکنان و اساتید وام های ۶۰ و ۴۰ میلیون تومانی پرداخت شده و ۳۵ نفر از کارکنان کارمعین به رسمی آزمایش تبدیل وضعیت شده اند. همچنین در جهت رفاه حال همکاران تعاونی مصرف کارکنان و مهدکودک اختصاصی برای اساتید، کارکنان و دانشجویان راه اندازی شده است.

اسدی در پایان به راه اندازی مدرسه سما و توسعه آن در سالجاری اشاره کرد و افزود: از سال ۹۴ در تمامی مقاطع تحصیلی با برنامه ریزی انجام شده دانش آموز پذیرش خواهد کرد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم