نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه اندازی کمیته تحقیقات مستقل دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به فعالیت‌های این نهاد در دانشگاه گفت: تعامل سازنده با دانشگاه رویکرد اصلی این نهاد در برخورد با دانشجویان شاهد و ایثارگر است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، دکتر بی‌بی سهیلا شجاعی در کارگاه آموزشی توانمندسازی و روش مهارت‌های ارتباطی ‌اساتید مشاور، مدیران، ‌دبیران و کارشناسان ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در هتل پردیسان، اظهار کرد: مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهتمام به ارتقای سطح علمی دانشجویان شاهد را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۷۴۱ دانشجوی شاهد و ایثارگر در مشهد مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد ۸۰ نفر در مقطع تخصص و فوق تخصص، ۲۲۶ دانشجوی کارشناسی، ۳۰ دانشجوی کارشناسی ارشد و ۴۰۵ دانشجوی دکتری هستند.

شجاعی با اشاره به محور فعالیت‌های مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: یکی از محورهای فعالیت‌های ما توجه به قرآن و عترت در قالب ترویج فرهنگ مهدویت، حفظ قرآن و… است.

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: همچنین بزرگداشت مناسبت‌های مختلف،‌ تجلیل از نخبگان شاهد و ایثارگر، برجسته کردن توانایی‌های این قشر از دانشجویان، برگزاری اردوهای مختلف و دیدار با علما و اساتید شاهد و ایثارگر و همچنین خانواده دانشجویان از دیگر برنامه‌های ما در این مدیریت است.

وی با اشاره به فعالیت‌های کانون ایثار در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: این کانون نیز در طراحی برنامه‌ها فعالیت خود را ادامه می‌دهد؛ این فعالیت‌ها در قالب انتشار نشریات، کمیته فرهنگی و… برگزار می‌شود.

شجاعی تاکید کرد: استفاده از توانمندی‌های دانشجویان رویکرد اصلی فعالیت‌های مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده است؛ در این میان تعامل خوبی با اساتید و مراکز دانشگاه نیز داشته‌ایم.

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد از راه‌اندازی کمیته تحقیقات مستقل دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد و گفت: خوشبختانه این کمیته توانسته مقاله‌های معتبری نیز به جامعه علمی ارائه دهد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آغاز ثبت نام اعتکاف در مسجد دانشگاه تهران
لزوم ایجاد دفاتر منطقه‌ای پیام نور در سراسر دنیا
دانشگاه زابل نقش محوری را در توسعه منطقه سیستان ایفا کرده است
آغاز عملیات احداث دانشکده علوم قرآنی خرم‎آباد
برگزاری دوره الکترونیک ۶ رشته در دانشگاه خوارزمی
اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان ۷ رشته دکتری پژوهش محور آزاد
احتمال اشتغال ۹۰ درصد رزیدنت ها در بیرون از محیط آموزشی
تفاهم نامه همکاری دانشگاه علوم اقتصادی و مرکز تحقیقات سیاست علمی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم