نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه اندازی کمیته تحقیقات مستقل دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به فعالیت‌های این نهاد در دانشگاه گفت: تعامل سازنده با دانشگاه رویکرد اصلی این نهاد در برخورد با دانشجویان شاهد و ایثارگر است.

به گزارش خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، دکتر بی‌بی سهیلا شجاعی در کارگاه آموزشی توانمندسازی و روش مهارت‌های ارتباطی ‌اساتید مشاور، مدیران، ‌دبیران و کارشناسان ستادهای شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد در هتل پردیسان، اظهار کرد: مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اهتمام به ارتقای سطح علمی دانشجویان شاهد را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر ۷۴۱ دانشجوی شاهد و ایثارگر در مشهد مشغول به تحصیل هستند که از این تعداد ۸۰ نفر در مقطع تخصص و فوق تخصص، ۲۲۶ دانشجوی کارشناسی، ۳۰ دانشجوی کارشناسی ارشد و ۴۰۵ دانشجوی دکتری هستند.

شجاعی با اشاره به محور فعالیت‌های مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد خاطرنشان کرد: یکی از محورهای فعالیت‌های ما توجه به قرآن و عترت در قالب ترویج فرهنگ مهدویت، حفظ قرآن و… است.

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: همچنین بزرگداشت مناسبت‌های مختلف،‌ تجلیل از نخبگان شاهد و ایثارگر، برجسته کردن توانایی‌های این قشر از دانشجویان، برگزاری اردوهای مختلف و دیدار با علما و اساتید شاهد و ایثارگر و همچنین خانواده دانشجویان از دیگر برنامه‌های ما در این مدیریت است.

وی با اشاره به فعالیت‌های کانون ایثار در دانشگاه علوم پزشکی مشهد اظهار کرد: این کانون نیز در طراحی برنامه‌ها فعالیت خود را ادامه می‌دهد؛ این فعالیت‌ها در قالب انتشار نشریات، کمیته فرهنگی و… برگزار می‌شود.

شجاعی تاکید کرد: استفاده از توانمندی‌های دانشجویان رویکرد اصلی فعالیت‌های مدیریت امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده است؛ در این میان تعامل خوبی با اساتید و مراکز دانشگاه نیز داشته‌ایم.

مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی مشهد از راه‌اندازی کمیته تحقیقات مستقل دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر داد و گفت: خوشبختانه این کمیته توانسته مقاله‌های معتبری نیز به جامعه علمی ارائه دهد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم