نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‎اندازی سامانه آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری

معاون آموزشی جهاددانشگاهی چهارمحال و بختیاری از راه‎اندازی سامانه آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی استان خبر داد.

علی رئیسی نافچی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه چهارمحال و بختیاری- با اشاره به توانمندی‌های جهاددانشگاهی استان در زمینه ارائه آموزش‌های مجازی، اظهار کرد: این نهاد زمینه ارائه دوره‌های آموزشی مجازی را برای همکاران دستگاه‌های اجرایی استان فراهم آورده است.

وی بر لزوم تلاش در راستای تحقق دولت الکترونیک تاکید و اظهارکرد: این نهاد در راستای توسعه فعالیت‌های آموزشی و به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات در امر آموزش، سامانه آموزش‌های مجازی خود را راه‌اندازی کرد.

به گفته وی، آموزش مجازی، شیوه نوینی از آموزش است که با بهره‌گیری از دستاوردهای فن‌آوری اطلاعات، محتوای با کیفیت بالای آموزشی را در سریع‌ترین زمان ممکن و با تاثیرگذاری بالا به فراگیران منتقل می‌کند.

رییسی افزود: در این روش به کمک سیستم مدیریت آموزش مجازی(LMS)، محتوای الکترونیکی تولید شده در قالب درس‌نامه‌های الکترونیکی اعم از صوت، متن، تصویر و محتوای چند رسانه‌ای در اختیار فراگیر قرار می‌گیرد و با استفاده از این نرم افزار و آزمون‌های برخط از درک مطالب توسط فراگیران اطمینان حاصل می‌شود.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان خاطرنشان کرد: در راستای سیاست‌های کلی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی و براساس برنامه پنجم توسعه بخش آموزش این نهاد در سال جاری، ارائه آموزش‌های مورد نیاز شرکت ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی استان با بهره‌گیری هر چه بیشتر از فناوری اطلاعات و ارتباطات، در رأس فعالیت‌های این معاونت قرار گرفت که بر این اساس سامانه آموزش‌های الکترونیکی این معاونت راه‌اندازی و اکنون به نشانیhttp://www.jchb.irدر دسترس است.

رئیسی گفت: این معاونت، توسعه و تجهیز سخت‌افزاری و نرم‌افزاری سامانه آموزش‌های مجازی را در دست پیگیری و اقدام داشته و آمادگی خود را برای همکاری با تمام شرکت‌ها، سازمان‎های دولتی و غیر دولتی استان به منظور برگزاری آموزش‌های مورد درخواست به صورت الکترونیکی اعلام می‌کند.

وی اظهارکرد: آموزش‌های الکترونیک به صورت آموزش تعاملی InteractiveEducation و وب کنفرانس بوده و در سامانه‌ آموزش‌های الکترونیک این معاونت هر دو روش امکانپذیر است.

به گزارش ایسنا، سازمان‌های دولتی و غیردولتی، شرکت‎ها و فراگیران آزاد به منظور کسب اطلاعات بیشتر نسبت به سامانه آموزش‌های مجازی جهاددانشگاهی واحد چهارمحال و بختیاری می‎توانند با شماره تلفن ۳۲۲۲۷۹۲۹ – ۰۳۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بیست و سومین جشنواره تقدیر از برگزیدگان کتاب سال دانشگاهی برگزار شد
تحصیل ۲۸ هزار دانشجو در دانشگاه​های دولتی خوزستان
بیانیه وزارت علوم به مناسبت روز ملی راهیان نور
راه اندازی سیستم اتوماسیون خوابگاه‌ها در دانشگاه شهید چمران
تقدیر از بازنشستگان دانشگاه الزهرا با کاشت نهال
تخصیص ۷۰۰ میلیارد تومانی به طرح‌های عمرانی دانشگاه آزاد در سال آینده
تدریس جراحی مغز و اعصاب از راه دور به دانشجویان افغانستان
پیش‎بینی اختصاص ۵ میلیارد تومانی به دانشکده‎های قرآنی در دست ساخت

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم