نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌ اندازی کارشناسی ارشد رشته تولید قطعات پزشکی

رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان رضوی اعلام کرد: امسال ۴ رشته جدید به رشته‌های دانشگاهی لین مرکزاضافه شده است.

جلال‌الدین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: رشته‌های مشاوره ژنتیک،‌ تجارت الکترونیک و بازرسی جوش در مقطع کارشناسی به لیست رشته‌های دانشگاه‌ علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اضافه شدند که در رشته بازرسی جوش پذیرش دانشجو نداشتیم.

وی ادامه داد: همچنین رشته تولید قطعات پزشکی، از شاخه‌های رشته متالوژی در مقطع کارشناسی ارشد به تایید دانشگاه جامع رسید و با پذیرش ۱۲ دانشجو در لیست رشته‌های دانشگاه قرار گرفت.

صادقی با اشاره به اینکه تعداد داوطلبان کنکور امسال نسبت به سال گذشته کاهش یافتند، بیان کرد: ما برای امسال پذیرش ۱۳۰۰ دانشجو پیش‌بینی کرده بودیم که این تعداد به هزار دانشجو کاهش یافت.

رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در خصوص اضافه شدن شهریه‌های دانشجویان در سال جدید بیان کرد: با توجه به کارگاه‌های علمی دانشجویان و هزینه‌های دیگر، در سال جدید شهریه ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تعداد کل دانشجویان این موسسه ۴۰۰۰ نفر است اظهار کرد: اگر این تعداد به کمتر از ۲۰۰۰ نفر برسد شهریه کنونی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

صادقی تصریح کرد: در حال حاضر جامعه نیاز به فارغ‌التحصیلان ماهر دارد که این مهارت‌ها با تحصیلات آکادمیک قابل کسب نیست؛ لذا از مسئولین انتظار می‌رود که به دانشگاه علمی کاربردی اهمیت بیشتری دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم