نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌ اندازی کارشناسی ارشد رشته تولید قطعات پزشکی

رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان رضوی اعلام کرد: امسال ۴ رشته جدید به رشته‌های دانشگاهی لین مرکزاضافه شده است.

جلال‌الدین صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)- منطقه خراسان، اظهار کرد: رشته‌های مشاوره ژنتیک،‌ تجارت الکترونیک و بازرسی جوش در مقطع کارشناسی به لیست رشته‌های دانشگاه‌ علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اضافه شدند که در رشته بازرسی جوش پذیرش دانشجو نداشتیم.

وی ادامه داد: همچنین رشته تولید قطعات پزشکی، از شاخه‌های رشته متالوژی در مقطع کارشناسی ارشد به تایید دانشگاه جامع رسید و با پذیرش ۱۲ دانشجو در لیست رشته‌های دانشگاه قرار گرفت.

صادقی با اشاره به اینکه تعداد داوطلبان کنکور امسال نسبت به سال گذشته کاهش یافتند، بیان کرد: ما برای امسال پذیرش ۱۳۰۰ دانشجو پیش‌بینی کرده بودیم که این تعداد به هزار دانشجو کاهش یافت.

رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان رضوی در خصوص اضافه شدن شهریه‌های دانشجویان در سال جدید بیان کرد: با توجه به کارگاه‌های علمی دانشجویان و هزینه‌های دیگر، در سال جدید شهریه ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تعداد کل دانشجویان این موسسه ۴۰۰۰ نفر است اظهار کرد: اگر این تعداد به کمتر از ۲۰۰۰ نفر برسد شهریه کنونی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست.

صادقی تصریح کرد: در حال حاضر جامعه نیاز به فارغ‌التحصیلان ماهر دارد که این مهارت‌ها با تحصیلات آکادمیک قابل کسب نیست؛ لذا از مسئولین انتظار می‌رود که به دانشگاه علمی کاربردی اهمیت بیشتری دهند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

مرکز مشاوره دانشجویی دانشگاه تهران، ممتاز شد
اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات تا ۲۰ فروردین
معافیت مالیاتی خیرین آموزش عالی
اعزام نوروزی کاروان‌های دانشگاهی به عتبات عالیات
هیئت ممیزه دانشگاه شیراز اعلام کرد: اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
راه‌اندازی دو رشته جدید در دانشگاه علوم پزشکی تهران
فردفرهنگی باید به دانش و آگاهی مجهز باشد/ نیروسازی برای انقلاب وظیفه معاونت فرهنگی است
پیام تسلیت رئیس دانشگاه امیرکبیر به روحانی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم