نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌اندازی شبکه اجتماعی فرهنگیان و سامانه مدیریت یاددهی و یادگیری

مدیر مرکز هوشمندسازی دانشگاه فرهنگیان از راه‌اندازی «سامانه مدیریت الکترونیکی یاددهی و یادگیری» این دانشگاه خبر داد و گفت که همچنین شبکه اجتماعی فرهنگیان ظرف سه تا چهار ماه آینده راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، «فاطمی» که در نشست خبری که به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو در دانشگاه فرهنگیان ترتیب داده شده بود، سخن می‌گفت، همچنین با بیان اینکه « این مرکز علاوه بر پشتیبانی از فعالیت‌های اصلی این دانشگاه، یادگیری الکترونیکی و به اشتراک‌گذاری یافته‌های دانشجویان و استادان را به عنوان کار اصلی در نظر گرفته است» افزود: بهره‌گیری از فناوری‌های نوین و هوشمند جزو اولویت‌های اصلی این مرکز است تا مدرسان و دانشجو – معلمان با فناوری‌ها به طور کامل آشنا شوند.

فاطمی « اتصال به اینترنت و اینترانت دانشگاه» را نیز جزو برنامه‌های اصلی این مرکز برشمرد و گفت که « بر این اساس اتصال تمام پردیس‌ها به مراکز با فیبر نوری و پهنای باند مناسب در دستور کار قرار دارد.»

مدیر مرکز هوشمندسازی دانشگاه فرهنگیان همچنین از راه‌اندازی سامانه مدیریت الکترونیکی یاددهی و یادگیری دانشگاه خبر داد و گفت: همچنین شبکه اجتماعی فرهنگیان ظرف سه تا چهار ماه آینده راه‌اندازی می‌شود که فاز اول آن در بهمن‌ماه رونمایی خواهد شد. این شبکه به منظور به اشتراک گذاشتن علاقه‌مندی‌ها و اطلاعات علمی مدرسان و دانشجو – معلمان، راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش ایسنا، در ادامه این نشست، «رضا ساکی» معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان نیز در سخنانی اظهار کرد: زمینه‌سازی برای استقرار فرصت‌های پژوهشی سایر دانشگاه‌ها به دانشگاه فرهنگیان از جمله اقدامات در دست انجام است؛ چراکه این دانشگاه از تعداد کافی هیات علمی برخوردار نیست اما با این مصوبه تازه ، اعضای هیات علمی دانشگاه فرهنگیان می‌توانند همانند سایر اعضای هیات علمی از ظرفیت‌های پژوهشی استفاده کنند.

وی در ادامه از حمایت مالی از « استادان هیات علمی برای شرکت در همایش‌های خارج از کشور تا چهار میلیون تومان و برای شرکت در همایش‌های داخل کشور تا سقف ۴۰۰ هزار تومان» خبر داد.

معاون پژوهشی دانشگاه فرهنگیان در ادامه با بیان اینکه « پیش‌بینی می‌کنیم سال آینده همایش تربیت معلم را داشته باشیم» گفت: برگزاری همایش‌های استانی در رابطه با شعار امسال در ۱۰ استان برگزار می‌شود.

ساکی افزود: حمایت از رساله‌های دکتری تا سقف سه میلیون تومان و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد تا سقف یک و نیم میلیون تومان که مرتبط با تربیت معلم باشد را هم مدنظر داریم. همچنین برای تحرک پژوهش در میان مدرسان اعتبار پژوهشی در نظر گرفته شده است.

وی در پایان با اشاره به ایجاد امکان دسترسی مدرسان به ۹۰۰۰ بانک اطلاعات و نشریه علمی پژوهشی، اظهار کرد: پژوهشگران برتر در عرصه‌های مختلف شناسایی شده‌اند که در ماه آتی از آنها طی برنامه‌ای تقدیر می‌شود.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم