نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌اندازی رشته‌های پیراپزشکی و پرستاری در دانشگاه

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: پیگیر راه‌اندازی رشته‌های پیراپزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه هستیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد استان کرمانشاه اظهارکرد: واحد کرمانشاه با ۱۵ هزار دانشجو از پتانسیل خوبی برای توسعه آموزش عالی در استان و کشور برخوردار است ولی با این وجود با مشکلات و مسایلی روبروست.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به تعداد زیاد دانش آموزان رشته علوم تجربی در کرمانشاه و به منظور جلوگیری از مهاجرت این دانشجویان به دانشگاه‌های خارج استان، پیگیر راه اندازی رشته‌های پیراپزشکی و پرستاری هستیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: انتظار داریم که وزارت علوم و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این مسیر ما را یاری کنند.

دبیر هیات امنای دانشگاه های آزاد استان کرمانشاه افزود: فاصله عجیبی بین صنعت و دانشگاه ها وجود دارد که باید این فاصله کم شود و آماده‌ایم که بخش عمده‌ای از نیازمندی‌های تحقیقاتی و پژوهشی دستگاه‌ها، صنایع و کارخانجات استان را تامین کنیم.

قنبری در ادامه اظهارکرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اجرای طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی همچنین تاسیس و راه اندازی مراکز تحقیقات و شرکت های دانش بنیان را جهت تبدیل ایده به ثروت و تامین بودجه غیر شهریه‌ای واحد در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آئین نامه اداره خوابگاه‌های خصوصی و غیر دولتی به زودی ابلاغ می شود
کمک خیرین به دانشجویان بی‌بضاعت
مسؤلان، دانشجویان را ملزم به رعایت پوشش حرفه ای پزشکی کنند
حذف آزمون علوم پایه برای داروسازان ورودی مهر ۹۴ به بعد
تخصیص بیش از ۹۲ میلیارد ریال وام به دانشجویان علوم و تحقیقات
بازدید معاون اداری، مالی وزارت علوم از دانشگاه سیستان وبلوچستان
نتیجه کمیته تجدیدنظر بورسیه‌­ها اعلام نشده است
برنامه‌های دانشگاهها برای بزرگداشت روزشهدا

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم