نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌اندازی رشته‌های پیراپزشکی و پرستاری در دانشگاه

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: پیگیر راه‌اندازی رشته‌های پیراپزشکی و پرستاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه هستیم.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد استان کرمانشاه اظهارکرد: واحد کرمانشاه با ۱۵ هزار دانشجو از پتانسیل خوبی برای توسعه آموزش عالی در استان و کشور برخوردار است ولی با این وجود با مشکلات و مسایلی روبروست.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به تعداد زیاد دانش آموزان رشته علوم تجربی در کرمانشاه و به منظور جلوگیری از مهاجرت این دانشجویان به دانشگاه‌های خارج استان، پیگیر راه اندازی رشته‌های پیراپزشکی و پرستاری هستیم.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه گفت: انتظار داریم که وزارت علوم و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در این مسیر ما را یاری کنند.

دبیر هیات امنای دانشگاه های آزاد استان کرمانشاه افزود: فاصله عجیبی بین صنعت و دانشگاه ها وجود دارد که باید این فاصله کم شود و آماده‌ایم که بخش عمده‌ای از نیازمندی‌های تحقیقاتی و پژوهشی دستگاه‌ها، صنایع و کارخانجات استان را تامین کنیم.

قنبری در ادامه اظهارکرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه اجرای طرح‌های پژوهشی و تحقیقاتی همچنین تاسیس و راه اندازی مراکز تحقیقات و شرکت های دانش بنیان را جهت تبدیل ایده به ثروت و تامین بودجه غیر شهریه‌ای واحد در دستور کار خود قرار داده است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

بهره برداری از ساختمان جدید دانشکده پزشکی تا سه سال آینده
پورتال جذب هیات علمی دانشگاه تهران مستقل عمل نمی کند
اعتراض شورای اسلامی شدن دانشگاه ها به دخالت مراجع غیر دانشگاهی
دولت تاکنون مصوبه‌ای در خصوص اراضی دانشگاه شیراز نداشته است
ساخت ۱۰ خوابگاه مطلوب و استاندارد در سال آینده/ تدوین دانشنامه برخطر سلامت
پیام تسلیت وزیرعلوم به رئیس جمهور
رتبه‌بندی دانشگاه‌های مشهور جهان در ۲۰۱۵
امسال ۱۲۰۰ برنامه فرهنگی در دانشگاه پیام‌نور لرستان برگزار شد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم