نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌اندازی دانشکده باستان‌شناسی در دانشگاه شهیدچمران

معاون آموزشی‌ و تحصیلات‌تکمیلی دانشگاه شهیدچمران اهواز از اخذ مجوز راه‌اندازی دانشکده باستان‌شناسی در این دانشگاه خبر داد و گفت: کارهای اجرایی تأسیس این دانشکده در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خوزستان، دکتر سیدمحمود کاشفی‌پور در مراسم گرامیداشت روز معلم و تجلیل از اساتید بازنشسته دانشگاه شهیدچمران اهواز که امروز ۱۵ اردیبهشت، در آمفی‌تئاتر شهیدمطهری دانشکده علوم این دانشگاه برگزار شد، با بیان این‌که دانشگاه شهیدچمران تاکنون ۱۳ استاد نمونه کشوری داشته‌است، اظهار کرد: اخیرأ بین دانشگاه‌های کشور رتبه دهم از نظر تعداد اساتید نمونه به دانشگاه شهیدچمران اختصاص یافت که مایه افتخار است.

وی همچنین از اخذ مجوز راه‌اندازی دانشکده باستان‌شناسی در این دانشگاه خبرداد و تصریح کرد: کارهای اجرایی تأسیس این دانشکده در حال انجام است. در سال ۹۲ این دانشگاه با ۱۳ دانشکده و ۵۳ گروه آموزشی فعالیت کرده است؛ همچنین در این سال ۳۸ رشته‌ جدید به رشته‌های موجود دانشگاه اضافه شد. در حال حاضر تعداد دانشجویان دانشگاه به بیش از ۱۶ هزار نفر رسیده‌ است.

کاشفی‌پور با اعلام این‌که آیین‌نامه‌ای برای پردیس بین‌الملل دانشگاه در حال تدوین است، افزود: به موجب این آیین‌نامه، شورای پردیس تشکیل خواهد شد و آمار اعضای هیأت‌علمی جذب شده در سال گذشته، ۳۸ نفر، افراد بازنشسته یک نفر و هیأت علمی فعال ۵۳۳ نفر است. همچنین ۵۵ نفر بر اساس آیین‌نامه تغییر مرتبه هیأت‌علمی در این سال ارتقاء یافتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

روند جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه تهران همان مسیر وزارت علوم است
آموزش مهارت های زندگی به دانشجویان ضرورتی اساسی است
توسعه ۲۰ رشته تحصیلات تکمیلی در دانشگاه فرهنگیان
سرپرست دانشگاه صنعتی شهدای هویزه منصوب شد
پیام تسلیت رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی به رییس جمهور
راه اندازی رشته های بین المللی در دانشکده مجازی علوم پزشکی تهران
آمادگی ایران برای افزایش ظرفیت پذیرش دانشجویان تحصیلات تکمیلی ترکیه
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم