نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

راه‌اندازی دانشکده باستان‌شناسی در دانشگاه شهیدچمران

معاون آموزشی‌ و تحصیلات‌تکمیلی دانشگاه شهیدچمران اهواز از اخذ مجوز راه‌اندازی دانشکده باستان‌شناسی در این دانشگاه خبر داد و گفت: کارهای اجرایی تأسیس این دانشکده در حال انجام است.

به گزارش خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خوزستان، دکتر سیدمحمود کاشفی‌پور در مراسم گرامیداشت روز معلم و تجلیل از اساتید بازنشسته دانشگاه شهیدچمران اهواز که امروز ۱۵ اردیبهشت، در آمفی‌تئاتر شهیدمطهری دانشکده علوم این دانشگاه برگزار شد، با بیان این‌که دانشگاه شهیدچمران تاکنون ۱۳ استاد نمونه کشوری داشته‌است، اظهار کرد: اخیرأ بین دانشگاه‌های کشور رتبه دهم از نظر تعداد اساتید نمونه به دانشگاه شهیدچمران اختصاص یافت که مایه افتخار است.

وی همچنین از اخذ مجوز راه‌اندازی دانشکده باستان‌شناسی در این دانشگاه خبرداد و تصریح کرد: کارهای اجرایی تأسیس این دانشکده در حال انجام است. در سال ۹۲ این دانشگاه با ۱۳ دانشکده و ۵۳ گروه آموزشی فعالیت کرده است؛ همچنین در این سال ۳۸ رشته‌ جدید به رشته‌های موجود دانشگاه اضافه شد. در حال حاضر تعداد دانشجویان دانشگاه به بیش از ۱۶ هزار نفر رسیده‌ است.

کاشفی‌پور با اعلام این‌که آیین‌نامه‌ای برای پردیس بین‌الملل دانشگاه در حال تدوین است، افزود: به موجب این آیین‌نامه، شورای پردیس تشکیل خواهد شد و آمار اعضای هیأت‌علمی جذب شده در سال گذشته، ۳۸ نفر، افراد بازنشسته یک نفر و هیأت علمی فعال ۵۳۳ نفر است. همچنین ۵۵ نفر بر اساس آیین‌نامه تغییر مرتبه هیأت‌علمی در این سال ارتقاء یافتند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم بازنگری جدی در آموزش داروسازی عمومی
امیدواریم اتفاقات اخیر دانشگاه فردوسی موجب تحکیم استقلال دانشگاه شود
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین المللی دانشگاه پیام نور هستیم
برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی
آغاز ثبت نام اعتکاف مسجد دانشگاه تهران
ابلاغ آیین‌نامه جدید استعدادهای درخشان به دانشگاه‌ها+ جزییات تغییرات
دانشگاه های علوم پزشکی آموزش را فدای پژوهش های غیر کاربردی کرده اند
اعلام اولویت‌های کاری دانشگاه پیام نور در سال ۹۴

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم