نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس واحد علوم و تحقیقات: راه و رسم بسیجی باید ملاک عمل قرار گیرد

رئیس واحد علوم و تحقیقات در نشست با کارکنان بسیجی این واحد ضمن تبریک هفته بسیج گفت: راه و رسم بسیجی را باید راه رسم زندگی و ملاک عمل قرار داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علی عباسپور در این نشست که با حضور نصیرزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، گفت: همانطور که بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری بر ایجاد تفکر بسیجی در تمامی اقشار جامعه تأکید داشته اند ما نیز باید تفکر زیبای بسیجی را در دانشگاه نهادینه کنیم.

وی ادامه داد: ایستادگی درهشت سال دفاع مقدس، تداوم انقلاب اسلامی، پایداری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران نتیجه تفکر بسیجی است.

دکتر عباسپور با بیان اینکه هرفردی با توجه به سمت و مقامی که دارد باید دارای خصوصیاتی باشد، افزود: بسیجی کسی است که با از خودگذشتگی، ایثار و تفکر اسلامی پای ایمان و انقلاب اسلامی ایستاده است.

وی تصریح کرد: بسیجی باید پاکترین، مومن ترین افراد باشد و علاوه بر تلاش برای ایستادگی و پایداری انقلاب اسلامی ، در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در چارچوب فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تلاش کند.

رئیس واحد علوم و تحقیقات با ابراز خرسندی از ایجاد و راه اندازی بسیج کارکنان در این واحد دانشگاهی، اضافه کرد: کارمندان بسیجی واحد باید در تمامی زمینه ها الگویی برای دیگر کارمندان باشند و با صمیمیت، اخلاق اسلامی و امر به معروف و نهی منکر در ایجاد دانشگاهی اسلامی کوشا باشند.

وی با بیان اینکه باید اخلاق اسلامی را در تمامی مراحل زندگی و فعالیت های خود در نظر داشته باشیم، تصریح کرد: اگر در زندگی خداوند را شاهد وناظر اعمال خود بدانیم و فعالیت های خود را در راستای رضای وی انجام دهیم آنگاه در تمامی عرصه ها موفق خواهیم بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، حسین نصیرزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نشست ، گفت: رسالت بسیار سنگینی بر دوش کارمندان بسیجی است و باید به نحوی عمل کنید تا بسیج کارمندان واحد علوم و تحقیقات الگویی برای دیگر واحدهای دانشگاه آزاد قرار گیرد.

نصیرزاده با اشاره به اینکه استقبال و حمایت بی دریغ دکتر عباسپور و تفکر و نگاه بسیجی ایشان بود که باعث شد تا بسیج کارکنان در واحد علوم و تحقیقات راه اندازی شود، افزود: بسیج کارکنان بازوی قوی ریاست واحد علوم و تحقیقات برای تحقق بحث های اعتقادی، آرمانی و پایبندی به ولایت و رهبری خواهد بود.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه امروزه در جنگ نرم، دشمن اعتقادات و باورهای دینی ما را مورد تهاجم قرار داده است، تصریح کرد: باور و اعتقاد دینی ما بوده که مانع سستی فرزندان انقلاب در هشت سال جنگ تحمیلی شده است و اگر باورها و اعتقادات خود را از دست دهیم درسایر حوزه ها، بخصوص حوزه سیاست با مشکل روبرو خواهیم شد.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم