www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس واحد علوم و تحقیقات: راه و رسم بسیجی باید ملاک عمل قرار گیرد

رئیس واحد علوم و تحقیقات در نشست با کارکنان بسیجی این واحد ضمن تبریک هفته بسیج گفت: راه و رسم بسیجی را باید راه رسم زندگی و ملاک عمل قرار داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا، دکتر علی عباسپور در این نشست که با حضور نصیرزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، گفت: همانطور که بنیانگذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری بر ایجاد تفکر بسیجی در تمامی اقشار جامعه تأکید داشته اند ما نیز باید تفکر زیبای بسیجی را در دانشگاه نهادینه کنیم.

وی ادامه داد: ایستادگی درهشت سال دفاع مقدس، تداوم انقلاب اسلامی، پایداری و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران نتیجه تفکر بسیجی است.

دکتر عباسپور با بیان اینکه هرفردی با توجه به سمت و مقامی که دارد باید دارای خصوصیاتی باشد، افزود: بسیجی کسی است که با از خودگذشتگی، ایثار و تفکر اسلامی پای ایمان و انقلاب اسلامی ایستاده است.

وی تصریح کرد: بسیجی باید پاکترین، مومن ترین افراد باشد و علاوه بر تلاش برای ایستادگی و پایداری انقلاب اسلامی ، در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی در چارچوب فرمایشات امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری تلاش کند.

رئیس واحد علوم و تحقیقات با ابراز خرسندی از ایجاد و راه اندازی بسیج کارکنان در این واحد دانشگاهی، اضافه کرد: کارمندان بسیجی واحد باید در تمامی زمینه ها الگویی برای دیگر کارمندان باشند و با صمیمیت، اخلاق اسلامی و امر به معروف و نهی منکر در ایجاد دانشگاهی اسلامی کوشا باشند.

وی با بیان اینکه باید اخلاق اسلامی را در تمامی مراحل زندگی و فعالیت های خود در نظر داشته باشیم، تصریح کرد: اگر در زندگی خداوند را شاهد وناظر اعمال خود بدانیم و فعالیت های خود را در راستای رضای وی انجام دهیم آنگاه در تمامی عرصه ها موفق خواهیم بود.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، حسین نصیرزاده فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این نشست ، گفت: رسالت بسیار سنگینی بر دوش کارمندان بسیجی است و باید به نحوی عمل کنید تا بسیج کارمندان واحد علوم و تحقیقات الگویی برای دیگر واحدهای دانشگاه آزاد قرار گیرد.

نصیرزاده با اشاره به اینکه استقبال و حمایت بی دریغ دکتر عباسپور و تفکر و نگاه بسیجی ایشان بود که باعث شد تا بسیج کارکنان در واحد علوم و تحقیقات راه اندازی شود، افزود: بسیج کارکنان بازوی قوی ریاست واحد علوم و تحقیقات برای تحقق بحث های اعتقادی، آرمانی و پایبندی به ولایت و رهبری خواهد بود.

فرمانده بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه امروزه در جنگ نرم، دشمن اعتقادات و باورهای دینی ما را مورد تهاجم قرار داده است، تصریح کرد: باور و اعتقاد دینی ما بوده که مانع سستی فرزندان انقلاب در هشت سال جنگ تحمیلی شده است و اگر باورها و اعتقادات خود را از دست دهیم درسایر حوزه ها، بخصوص حوزه سیاست با مشکل روبرو خواهیم شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

اساتید وقت کافی برای آموزش دانشجویان پزشکی صرف نمی‌کنند
تغییر نام دانشکده خبر دانشگاه آزاد / راه اندازی «نیوز روم»
دانشجویان خارجی به اردوهای نوروزی می‌روند
اختلاف اراضی دانشگاه حل نشود استعفا می‌دهیم
سیستم درمان، فشار زیادی به آموزش در دانشگاه های پزشکی وارد می‌کند
افزایش خطاهای پزشکی با کشیک‌های سنگین در بیمارستان های آموزشی
نقش دانشگاه پیام نور در افزایش توانمندی بازارکار
عدم افزایش شهریه دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۴/ حذف ۱۰درصد رشته‌ها

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم