نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور: کمبود امکانات، بهانه‌ای برای کم‌کاری در عرصه جنگ‌نرم نشود

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور گفت: کمبود امکانات و تجهیزات نباید بهانه کم‌کاری در عرصه جنگ‌نرم باشد، چرا که باید با جدیت در این عرصه وارد شویم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، “محمدودود حیدری” در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جریان دانشجویی با نگاه ویژه‌ای که دارد به خوبی در حوزه جنگ‌نرم وارد شده است و در اتفاقات فرهنگی و عرصه‎های علمی که نیاز به نقش‌آفرینی جریان دانشجویی بود، به خوبی حاضر شده است.

وی افزود: فضای کلی دانشگاه‎ها به ویژه پس از فتنه سال ۸۸ محصول بصیرت و جریان دانشجویی کشور است و شاید تا رسیدن به جایگاه واقعی افسران جنگ‌نرم فاصله داشته باشیم، ولی اقدامات خوبی در این خصوص صورت گرفته است.

حیدری تصریح کرد: کمبود امکانات و تجهیزات نباید بهانه‌ای برای کم‌کاری در عرصه جنگ‌نرم باشد، زیرا رزمندگان در دوران دفاع‌مقدس ثابت کردند با کمترین امکانات ولی با اتکا به خدای متعال و تلاش می‎توان به اهداف متعالی رسید، این در حالی است که قطعاً برای تجهیز فعالان عرصه جنگ‌نرم در حد توان خود تلاش می‎کنیم.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به برگزاری دوره‎های آموزشی تشکیلاتی، گفت: تابستان امسال ۱۷ هزار نفر از مسولان و اعضای بسیج سراسر کشور در دوره‎های آموزشی تشکیلاتی که مبتنی بر دوره‎های آموزشی خط امام بود شرکت کردند.

حیدری خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که در این دوره‎ها مورد توجه بود تقویت حوزه‎های مهارت جنگ‌نرم با تاکید بر آموزش وبلاگ‎نویسی، انتشار نشریات دانشجویی و همچنین بهره‌گیری از پتانسیل علمی دانشجویان بود.

این مسوول تاکید کرد: هدف از این دوره‎های آموزشی تربیت نیروهای بابصیرت در حوزه دانشجویی برای حضور موثر در عرصه جنگ‌نرم بود و تغذیه فکری دانشجویان در این دوره‎ها مکمل طرح ولایت محسوب می‌شود.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

لزوم پرداختن اعضای هیات علمی دانشگاهها به آموزش الکترونیک
اعتراض جمعی از دانشجویان داروسازی به برخی تحولات در این رشته
کمبود نیروی متخصص پرستاری، از مشکلات دانشجویان علوم پزشکی تهران
ثبت نام متقاضیان ادامه تحصیل کارشناسی بدون آزمون دانشگاه آزاد
انتصاب دبیرعلمی مسابقات مناظره دانشجویان
امشب،آخرین مهلت ثبت نام کنکور۹۴/کاهش ۱۶درصدی داوطلبان
مصرانه پیگیر راه اندازی مرکز بین الملی دانشگاه پیام نور هستیم
اعلام نتایج آزمون جامع علوم پایه و پیش کاروزی دانشگاه آزاد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها

اين سايت را حمايت مي کنم