نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل: جهاددانشگاهی باید حامی فرهنگی دانشگاه پیام نور باشد

رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل گفت: با توجه به سابقه جهاددانشگاهی در امور فرهنگی و اجرای برنامه‌های موفق، این نهاد باید حامی فرهنگی دانشگاه پیام نور باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، مهرداد محرم‌زاده رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل با بیان این مطلب در دیدار با رئیس و مدیران جهاددانشگاهی اردبیل افزود: دانشگاه پیام نور اردبیل آمادگی دارد در زمینه‌های علمی، فرهنگی و آموزشی با جهاددانشگاهی همکاری نماید.

وی گسترش همکاری‌های و تعامل سازنده فیمابین را خواستار شد و تصریح کرد: از ایجاد دفتر جهاددانشگاهی در دانشگاه پیام نور اردبیل استقبال می‌کنیم و تمام تلاش خود را برای راه‌اندازی آن به کار خواهیم بست.

رئیس دانشگاه پیام نور اردبیل با اشاره به اینکه دوره‌های آموزشی باید تقویم دار و سریالی باشد، اضافه کرد : این دوره‌ها باید بر اساس نیاز جامعه هدف و متناسب با رده‌های شغلی و بر اساس یک برنامه‌ریزی مناسب برگزار شود.

محرم‌زاده ایجاد یک مرکز هم‌اندیشی با همکاری جهاددانشگاهی و دانشگاه پیام نور اردبیل برای تدوین و اجرای برنامه‌دار دوره‌ها را ضروری دانست و گفت: راه‌اندازی این مرکز می‌تواند با توصیف آموزش‌های مورد نیاز شغلی، انگیزه جدیدی برای برگزاری دوره‌های آموزشی کارکنان دولت و قشر جوان ایجاد نماید.

در این دیدار دکتر رامز نصیری صالح رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل از آمادگی جهاددانشگاهی برای توسعه همکاری با دانشگاه پیام نور اردبیل در زمینه‌های پژوهشی، فرهنگی و آموزشی خبر داد و گفت: این همکاری می‌تواند زمینه اجرای برنامه‌های سازنده و نشاط آور برای کارکنان و دانشجویان را به همراه داشته باشد.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی بدنبال انجام کارهای شاخص و مغفول مانده است، تصریح کرد: جهاددانشگاهی به هیج وجه در تقابل با دستگاه‌های اجرایی نیست بلکه همکاری این نهاد می تواند بسیاری از مشکلات و مسائلی که دستگاه‌های اجرایی امکان ورود به آن را ندارند حل نماید.

وی برگزاری مسابقه دانشجویی خاطرات معنوی با محوریت قرآنی را از برنامه‌های فرهنگی در حال اجرای جهاددانشگاهی برای دانشجویان عنوان و تصریح کرد: این مسابقه به لحظات با ارزش زندگی انسان‌ها توجه کرده و آن‌ها را منبع طراحی برنامه فرهنگی قرار داده است تا علاوه بر الگوی خوب خاطره نویسی، از آن برای ثبت لحظات با ارزش زندگی انسان نیز استفاده نماید.

رئیس جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل افزود: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ عاشورایی، این نهاد انقلابی از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد با موضوع تحلیل و تبین و نقد ادبی شعر عاشورایی شاعران اردبیل حمایت می‌کند.

وی ضمن تبریک انتصاب دکتر محرم زاده به ریاست دانشگاه پیام نور اردبیل، اضافه کرد : حضور یک جهادگر که سال‌ها با جهاددانشگاهی همکاری داشته در راس این دانشگاه مسرت بخش است.

انتهای پیام

مطالب مرتبط

آموزش روش‌های پیشگیری از ایدز به دانشجویان
پیام تسلیت جامعه دانشگاهی به مناسبت درگذشت مادر روحانی
صدور مجوز نشریه «تدبیر» معاونت دانشجویی وزارت بهداشت
چابک‌سازی و کاهش بروکراسی دانشگاه آزاد در سال جدید
تدریس رشته «مطالعه آکادمیک نینجاها» در یک دانشگاه ژاپنی
بازدید معاون وزیرعلوم از طرح ها و پروژه های عمرانی دانشگاه زابل
ایتالیا و ایران همکاری‌های آموزشی و پژوهشی را افزایش می‌دهند
ایجاد رشته دکترای مهندسی عمران در دانشگاه یزد

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم