نمایان
www.3manage.com
لایسنس آنتی ویروس

رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان: عدالت اجتماعی از مسیر عدالت آموزشی می‎گذرد

رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان، گفت: تحقق عدالت اجتماعی در توزیع ثروت نیست، بلکه در توزیع توانمندی‎ها است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، محمدرضا جعفری در جریان بازدید از حوزه امتحانی مرکز خرم‎آباد، اظهار کرد: دانشگاه پیام‎نور با عزم جدی خود در جهت تحقق شعار آموزش برای همه، همه‎جا و همه‎وقت، موجب تجلی استعدادهای جوانان این مرزوبوم شد.

وی افزود: دانشگاه پیام‎نور راه‎اندازی آموزش الکترونیکی و هرآنچه که دسترسی آموزش عالی را با بهترین کیفیت در اختیار مردم قرار می‎دهد را برای خود یک ضرورت می‎داند و در راستای تحقق این امر از هیج کوششی فروگذار نخواهد بود.

جعفری با عنوان اینکه عدالت اجتماعی از مسیر عدالت آموزشی می‎گذرد، تصریح کرد: تعبیر من از عدالت اجتماعی این است که تحقق عدالت اجتماعی در توزیع ثروت نیست بلکه در توزیع توانمندی‎هاست، یعنی مردم توانمند شوند تا بتوانند ثروت خلق کنند و اینجاست که پیام‎نور تعریف می‎شود.

رئیس دانشگاه پیام‎نور لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به گستردگی محل‎های آزمون در اقصی‎نقاط کشور، امنیت و صحت برگزاری بالای آزمون‎ها، می‎توان گفت که برگزاری هردوره از آزمون در این دانشگاه بزرگ معادل برگزاری یک کنکور سراسری است.

وی تاکید کرد: این اهتمام و موفقیت با تلاش شبانه‎روزی تیم‎های مختلف آزمونی از سازمان مرکزی گرفته تا استان ها و مراکز و واحدها، ستودنی و باارزش بسیار است.

انتهای پیام

یک نظر بگذارید

دسته‌ها
اين سايت را حمايت مي کنم